Цікаві факти про риболовлю

Риболовля – цікаве захоплення багатьох чоловіків. Корисне дозвілля, поєднується із захоплюючим хобі. Для когось рибалка – професія, а для когось – стан душі. Риба та рибальство є основною темою розмови у 70% чоловіків. Вони частенько розповідають про незвичайний улов, перебільшуючи дані про рибу, яку зловили. Розповіді, бувають більш захоплюючі за саму риболовлю.

Відомі випадки

  1. За даними Міжнародної асоціації спортивного рибальства, найважчою рибою, що живе в річках і озерах, став величезний осетер, вагою в 212 кілограм, якого зловив американець, Джой Паллотта, з Каліфорнії.
  2. Цікавий випадок стався біля берегів Нової Зеландії. Риба, тягла катер, 80 кілометрів, вагою 12 тонн, а потім обірвала волосінь. Тривала ця “прогулянка” більше 32 годин. Рибою виявився, марлин, шести метрів в довжину, вагою понад 600 кілограм.

Рекордсмени риболовлі

  • Нове досягнення в цій галузі, належить бельгійському жителю, Жаку Ізенбаерту, який обігнав в кількісній гонці, всієї виловленої риби, раніше відомих переможців. Кількість улову склало – 652 штуки.
  • Житель Англії, Генрі Ентоні Посон, відзначився при лові на наживку – муха, він досяг найкращих результатів у цьому виді риболовлі.
  • За отриманими даними і правилам Міжнародної федерації з проведення кастингу, максимальна відстань, занедбаної рибальської мережі, склала 175,01 метра. Рекордсменом і переможцем в змаганні став німець, Вальтер Куммероу.
  • Неймовірних розмірів біла акула, вага якої склала 1208 кілограм, довжина 5 метрів, була спіймана австралійцем, Ельфом Діана, в 1959 році. Інша акула, вага якої склала 1 537 кілограм, була спіймана пізніше, але цей факт так і не був зафіксований, з тієї причини, що зловили її на м’ясо кита.

  • Французька команда є абсолютною переможницею в командному заліку, зі спортивної рибної ловлі, 12 раз. Кращим, в особистому заліку, 3 рази поспіль, став француз – Робер Тесе. На міжнародній конфедерації зі спортивного рибальства, була представлена ​​особлива лінія одягу для риболовлі – Rboots. У цьому одязі і виступали спортсмени.

На допомогу рибалці


В наші дні все більшу популярність отримують ехолоти, для виявлення риби на глибині. Перші ехолоти з’явилися в 1940 році минулого століття, використовувалися вони для вимірювання глибин. Військові судна, могли виявляти і потім атакувати підводні човни ворога, без спостереження або гідроакустичного дослідження. В ті часи, прилади “сонари” (від англійського “sonar”) були таємницею, розголошення, якої переслідувалося згідно із законом. Через кілька десятиліть і ехолотам знайшли застосування в мирному житті.



На сьогоднішній день вилов риби є прибутковим і цікавим заняттям, як для рибалок-одинаків, так і для риболовецьких суден, оснащених сучасним обладнанням і мають великий штат співробітників.

Ловіть рибу, насолоджуйтеся риболовлею і будьте щасливі!

За матеріалами Цікаві факти 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини