“Тв@ри…сожжем” – російський пропагандист обізвав українців

Кремлівський пропагандист Антон Красовський в ефірі російського державного каналу Russia Today обізвав українців “тварями” і пригрозив черговим введенням російських військ в Україну.

На репліку, що Україна і Грузія вступлять в НАТО, Красовський заявив: “Нет. Мы введем войска в Украину, это наша земля. Хр*н вам, а не НАТО. Даже не мечтайте, твари”, – пише Газета.юа.“Никогда Укарина и Грузия не должны вступить в НАТО. Мы отнимем у вас вашу Конституцию. Сожжем ее на Крещатике вместе с вами”, – погрожував в істериці росіянин.

“Знайомтеся, це Антон Красовський. Цей пропагандон прославився в РФ років 10 тому, коли хайпанув і повідомив, що він нетрадиційної орієнтації і хворий на СНІД. Потім навіть імітував із себе ліберала. А потім скотився до соловйовщини.

Але він промиває мізки росіянам. Системно і цинічно. Просто мерзота. І начхати йому на те, що той же Кремль переслідує не лише опозицію, а й ЛГБТ-спільноту в РФ. Він просто обслуговує владу. Не безкоштовно. Адже він меркантильна мерзота”, – пише екснардеп Борислав Береза.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини