«Ти холоднокровна тварюка, ти спокійно готувалася до весілля, коли мій син вмирав»: ексдружина Павліка накинулася на його теперішню (відео)

Колишня дружина співака Віктора Павліка Лора Созаєва публічно звинуватила його теперішню дружину Катерину Реп’яхову у бездушності і назвала її тварюкою.

Відеозвернення до Реп’яхової Созаєва опублікувала у Instagram, повідомляє Шляхта не працює.

«Нешановна Катя Репяхова! Ти дуже дивна жінка. Я розумію, якби мене переслідував чоловік – це якось зрозуміло і природньо. Але коли ти постійно стурбована мною, в мене виникає багато запитань. Шість років тому ти вкрала мого чоловіка. Він не хотів іти, він же тобі про це говорив, але ти наполягла. Справа не в тому взагалі. Це правильно, що він пішов, це правильно, що він з тобою. Я дуже рада, що він нарешті знайшов людину, достойну собі», – сказала Созаєва.

Ексдружина Павліка стверджує, що Реп’яхова ревнує її і не дозволяє співакові бачитися з нею.

« Ти говориш багато неправди про мене. Ти мене дуже ревнуєш. Досі ти навіть не дозволяєш своєму тепер чоловікові переписуватися зі мною, розмовляти, бачитися зі мною. В тебе істерика кожного разу, коли лунає моє ім’я», – обурюється Созаєва.

Вона звинуватила Реп’яхову у бездушності в той час, коли від раку помирав їхній спільний з Павліком син.

«Ти дуже нахабна тварюка, ти холоднокровна тварюка! Ти готувалася до весілля зовсім спокійно, коли мій син вмирав. Тебе це не засмучувало. А зараз ти чомусь вирішила, що я найняла ботів, зламала твою сторінку. В мене нема до тебе ніякого діла, в мене своє особисте життя. Прошу тебе – залиши мене в спокої», – сказала колишня Павліка.Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини