“Ти живеш синдромом жертви”: Остапчук розлютився через нове інтерв’ю ексдружини

Нове інтерв’ю Олени Войченко для програми “Світське життя” не на жарт спровокувало Володимира Остапчука, який близько року тому почав шлюборозлучний процес із дружиною. Він відповів на її нападки і навів власні твердження.

Колишня дружина Володимира Остапчука нещодавно дала нове інтерв’ю у програмі “Світське життя”, де розповіла про непостійну фінансову допомогу зі сторони Володимира; про те, що він подав позов до суду, аби забрати у неї дітей; про його депресію; про погрози з його сторони і що він вимагає від неї психологічної експертизи.Про “аліменти” і дітей

Володимир Остапчук у своєму профілі в інстаграмі вже відреагував на слова ексдружини Олени Войченко. Чоловік стверджує, що все було не так, як описує його колишня. Вона стверджувала, що чоловік допомагав їй оплачувати школу і дитячий садок дітей, а також перераховував 10 тисяч гривень на їхні потреби. І начебто після одного зі своїх інтерв’ю 3 жовтня Володимир Остапчук показав, скільки витрачає на дітей після скандалу зі “Світським життям” він збільшив кількість коштів, але це була “одноразова акція”.

Хоча, на нових скріншотах Володимира можна побачити 26500 гривень вже за жовтень цього року. Також чоловік перерахував інші 25 тисяч гривень у вересні – задовго до виходу скандального інтерв’ю Остапчука.

Остапчук заявив, що слова Олени – це “повнісінька брехня, маніпуляції і конкретний шантаж” і додав скріншоти переказів коштів на дітей. Додамо, що дві сторони розлучення відмовились від примусових аліментів на дітей. Окрім цього, він перерахував 42 тисячі гривень на поїздку Олени з дітьми на море, але цього так і не сталось, бо вона не зробила переклад свідоцтва народження сина для виїзду. Втім, гроші були вже переведені, а Остапчуку начебто Войченко не дозволила відправитись з ними на море.

Нагадаємо, у шлюбі Володимира та Олени народились двоє дітей – 7-річна дочка Емілія та 2-річний Еван-Олександр.

Про психологічну експертизу

Щодо експертизи, інформація про яку з’явилась у ЗМІ вже давно, Войченко наголосила, що він вимагав її у неї та залучив до цього процесу дітей. Але за словами Остапчука, ніякої екпертизи не було – є лише заява про “встановлення графіку відвідання дітей”. Згідно з процедурою, органи опікунства проводять розмови з чоловіком, дружиною та дітьми, тому до процесу була залучена їхня донька. Втім, кінцеве засідання по встановлення порядку спілкування з дітьми повинне було відбутись ще 2 листопада, але на нього Олена не прийшла.

Остапчук додав, що заяву було подано ще у квітні 2020 року і станом на листопад він досі не може нормально спілкуватись з дітьми. Олена часто не підіймає від нього слухавку, а влітку, коли діти гостювали у батьків Олени в Умані, Остапчук викликав двічі поліцію, аби мати змогу з ними побачитись.

Про психолога і депресію

Олена заявляла, що психолог під час розмови з Володимиром поставив йому діагноз “депресія”, яка тягнеться ще з дитинтства. Хоча Остапчук наголосив, що хоч вони і були в спеціаліста, слова про його діагноз – брехня. Вони начебто ходили до експерта, аби хоч якось “склеїти сім’ю”, але ніхто нікому ніяких діагнозів не давав.