У Бєлгород знову завітала “бавовна”: у місті потужні вибухи та спалахи, працювала ППО

В Бєлгороді вже котрий день надзвичайно “трєвожно”. Ввечері 2 січня там знову пролунала серія гучних вибухів, після яких окупанти повідомили про “збиті повітряні цілі”.

Російські громадяни оперативно почали викладати відео, на яких чути потужні вибухи та видно дим у небі. Наслідки вечірньої ситуації уточнюються, – пише 24 канал.

Гучно у Бєлгороді

Ввечері 2 січня у Бєлгороді вже вчетверте за добу оголосили повітряну тривогу у зв’язку з ракетною небезпекою. Згодом у місті пролунала серія гучних вибухів, внаслідок яких у автомобілів почала вмикатися сирена. Небо в цей час освічували яскраві спалахи. Місцеві заявляють принаймні про 8 подібних випадків.



Мер міста одразу оперативно почав закликати громадян перейти до укриття або ж не підходити до вікон – якщо ті перебувають вдома. Над містом та районом працювала російська ППО.

Згодом влада Бєлгорода повідомила про нібито “збиття” 9 повітряних цілей на підльоті до міста. За словами губернатора – без жертв.

У місті є пошкодження у приватному секторі – у 3 домоволодіннях вибиті вікна. Також пошкоджено газову трубу та один легковий автомобіль. У Бєлгородському районі у трьох домоволодіннях пошкоджено покрівлю. Інформація уточнюється, – написав губернатор міста.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини