У львівському торговому центрі вже кілька місяців живе дивна «квартирантка» (відео)

Про невідому молоду жінку пост у соцмережах з’явився кілька годин тому, проте його вже встигли прокоментувати сотні користувачів. Львів’яни обговорюють незнайомку, яка понад три місяці живе у ТРЦ King Cross Leopolis, що у селі Сокільники, при виїзді зі Львова. Цілими днями вона сидить у приміщенні Центру, а ночує на лавці на вулиці. Оскільки вночі на вулиці вже мінусова температура, дівчина наражається на серйозну небезпеку, пише PRESS-ЦЕНТР.

«Дівчина вже три-чотири місяці ночує на вулиці біля King Cross Leopolis (с.Сокільники, вул.Стрийська). Соціальні служби!!! Ви де??? Вже і поліція була, і один з львівських каналів телебачення. Але я дізналась це від працівників ТЦ. Може хтось її впізнає!!!», – йдеться у пості небайдужої львів’янки у спільноті «Варта 1».

Сюжет про цю дівчину телеканал ZIK знімав ще у жовтні. Тоді, говорили журналісти, незнайомка жила в торговому центрі вже понад місяць. Про неї знають і охорона, і персонал. Вона має зі собою сумку, в якій є усе необхідне. Миється та перевдягається у туалеті, продукти купує в тутешньому супермаркеті. Нічого не краде, не порушує, тому насильно вигнати її не мають права. А коли просять на ніч покинути приміщення, вона чемно виходить.

Про себе дівчина журналістам розповідати не захотіла. Лише сказала, що «сама вирішує свої приватні питання».

Проте з’ясувалося, що вона із Бродівського району, має там родичів і мати регулярно провідує її у Львові в торговому центрі. Однак, чому не забирає додому – невідомо. До того ж їй 30 років.

У коментарях думки користувачів соцмережі розділилися. Одні вважають, що вона має проблеми із психікою і потребує негайного лікування, дехто навіть готовий надати їй тимчасовий притулок, інші – що це такий своєрідний вияв протесту проти чогось, а треті взагалі просять її не чіпати – мовляв, повнолітня, має родичів, здорова і може про себе подбати.

Comments

comments