У нардепа Гуріна зникли біткоїни на 22 млн грн: він заявив про крадіжку

Народний депутат від “Слуги народу” Дмитро Гурін заявив про зникнення у нього криптовалюти. За словами нардепа, в квітні цього року у нього вкрали автомобіль, в якому знаходилася і флешка – так званий “холодний гаманець” з біткоїнами.

У декларації політика за 2020 рік згадані 42 одиниці криптовалюти на суму 22 528 000 грн, якими володіла його дружина Марія Салтикова. У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірили документ і повідомили, що Гурін не надав жодних паперів, що підтверджують достовірність наявності біткоїнів, – пише Оbozrevatel.42 біткоїна.

Як передає “Слово і діло”, народний обранець надав НАЗК усні пояснення зникнення щодо криптовалюти, а також підкріпив свої слова документом з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Повідомляється, що справою про крадіжку авто нардепа займається Дніпровське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві.

Таким чином, з активів у Гуріна на даний момент залишилося тільки 47 тис. грн на банківському рахунку. У його дружини при цьому є 56 тис. доларів готівкою і 11 тис. гривень у банку.

Зазначається, що володіння припинено.

Гроші Гуріна та його дружини.

Додамо, що НАЗК перевіряє декларації нардепів та інших чиновників на наявність там недостовірної або непідтвердженої інформації. За ненадання необхідних даних їх можуть притягнути до відповідальності.