Українська розвідка 4 січня провела успішну операцію у глибокому тилу противника, внаслідок чого загорівся російський літак Су-34. Це сталося на аеродромі “Шагол” у місті Челябінськ країни-агресорки.
Зрештою у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України поділилися кадрами того, як російський Су-34 перетворився на брухт. На кадрах видно, що це було дійсно видовищне явище, – пише 24 канал
У Росії яскраво палав Су-34
В українській розвідці розповіли, що у ніч на 4 січня 2024 року на російському аеродромі “Шагол” у Челябінську згорів тактичний бомбардувальник Су-34. Цей бойовий літак належав до складу авіаційного полку 21 змішаної авіадивізії повітряно-космічних сил збройних сил Росії.
Крім того, ГУР МО опублікувало у мережі кадри, де видно, як літак палав. На відео можна побачити, що, швидше за все, у цього російського бомбардувальника згорів двигун.
Причини займання літака уточнюються, – наголосили у ГУР МО.
Наприкінці свого допису Головне управління розвідки Міністерства оборони України написало національне гасло нашої держави – Слава Україні.
