У Росії набирають обертів протести родичів мобілізованих солдатів – ISW

Родичі мобілізованих російських солдатів продовжують протестувати по всій Росії попри попередні спроби Кремля придушити їх і заблокувати будь-яке можливе відновлення громадського руху на підтримку мобілізованих військових.

Як передає Укрінформ, про це у звіті повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).У зведенні йдеться, що 10 лютого учасники російського громадського руху «Шлях додому» покладали квіти та збиралися біля пам’ятників у Москві, Санкт-Петербурзі, Владивостоці та Єкатеринбурзі, де закликали до демобілізації своїх рідних.

Окрім цього, учасники цього руху відвідали передвиборчий штаб кандидата у президенти РФ Владислава Даванкова у Москві та передали його команді листи з проханням про демобілізацію.

Нещодавно російська влада також спробувала цензурувати акцію протесту учасників руху «Шлях додому» біля Могили невідомого солдата у Москві та на Манежній площі, що неподалік.

«ISW продовжує вважати, що спроби Кремля цензурувати та дискредитувати громадський рух «Шлях додому» підкреслюють відчайдушне бажання Кремля закрити ці рухи, особливо напередодні виборів президента Росії у березні 2024 року», – підсумували експерти.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини