У Великобританії створили весільну сукню з медичних масок: як вона виглядає (фото)

Англійський модельєр Том Сільвервуд (Tom Silverwood) створив першу в світі весільну сукню, яка зшита з медичних масок. Ексклюзивне вбрання придумали на честь ослаблення обмежень, введених через пандемію COVID-19.

Із 19 липня у Великобританії було знято практично всі обмежувальні заходи, і жителям країни нарешті дозволили виходити на вулицю без захисних масок, а також збиратися великими групами. Про це повідомляє видання Hitched, – пише Оbozrevatel.Щоб відзначити цю подію по-особливому, весільне агентство Hitched виділило бюджет для сукні, на створення якої знадобилося близько 1500 медичних масок.

Весільна сукня з медичних масок.

Весільне вбрання з медичних масок.

Том Сільвервуд (Tom Silverwood) презентував усьому світові вбрання, що складається з об’ємних деталей на плечах та пишної спідниці зі шлейфом і розрізом. Модель Джеміма Хамбро (Jemima Hambro) вийшла в цій весільній сукні на одну з центральних вулиць, в руках у неї був букет квітів.

Модель вийшла у вбранні на вулицю.

“Ми дуже раді, що весілля в Англії зможе проходити без карантинних обмежень. З урахуванням того, що цього літа відбудуться тисячі весіль, пари тепер можуть з нетерпінням чекати відкриття танцполів, фуршетів із напоями і фотографій, повних усміхнених облич”, – зазначила редакторка видання Hitched Сара Аллард.

Як виглядає ексклюзивне вбрання.