Українська тріатлетка здобула третє “золото” Кубка Європи

Українська тріатлетка Юлія Єлістратова перемогла на черговому етапі змагань за Кубок Європи в Туреччині, повідомляє Федерація тріатлону.

Це не перша перемога Єлістратової у цих змаганнях – вона вже ставала чемпіонкою етапу Кубка Європи у 2015-му та 2018-му роках. Цьогорічна медаль – третє “золото” українки. Юлія випередила свою найближчу конкурентку – спортсменку з Німеччини на 9 секунд. Єлістратова пройшла дистанцію за 1 годину 01 хвилину 14 секунд, – пише Український інтерес.

19 жовтня Юлія Єлістратова разом з членами української команди Єгором Мартиненком та Юліанон Дем’яновим виступлять на підсумковому етапі Кубка Європи в португальському місті Фуншал.

У тріатлоні учасники почергово долають три етапи: плавання, велосипедна гонка та біг.

Як повідомляв “Український інтерес”, 23 вересня найсильніша тріатлетка України Юлія Єлістратова виборола золоту медаль на етапі Кубка Європи в Румунії. Спортсменка випливла в першій групі на спринтерській дистанції, рівно трималася на вело, а на завершення показала найкращий час у бігу.

Торік Юлія Єлістратова успішно виступила на усіх етапах Кубка Європи. Третього квітня українка перемогла у спринті на етапі Кубка Африки. А вже 4 червня повторила свій успіх та перемогла на етапі Кубка Європи в Дніпрі з тріатлону. Восени Юлія виборола “золото” на етапі Кубка Європи, який відбувався в Аланії (Туреччина).