Українські Карпати засипало снігом (фото)

Гірські райони Карпат, зокрема на Івано-Франківщині, у перші дні нинішньої зими буквально засипало снігом.

Так, висота снігового покрову на метеостанції Пожижевська сягає 16 сантиметрів. Про це повідомив начальник Івано-Франківського обласного Центру з гідрометеорології Володимир Фригович, передає Укрінформ.

За його совами, найближчої доби в області знову очікують невеликий сніг, а також ожеледицю. Стовпчики термометрів у регіоні опустяться до -2…-7 градусів.

Крім цього, за даними Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста, на горі Піп Іван Чорногірський нині температура повітря становить -10°С, вітер південно-західний 12 м/с. Видимість, через хмарність і туман, становить лише до 70 м.

Зазначається, що сніголавинна метеостанція розташована в українських Карпатах на полонині Пожижевська на висоті 1550 м. Тоді як висота гори Піп Іван Чорногірський – 2020,5 м.Висота снігового покрову на метеостанції Пожижевська сягає 16 см

Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост

Сніг у Карпатах

Водночас у соцмережах місцеві жителі діляться фотографіями перших днів цієї зими в Карпатах. Красиві знімки засніжених українських гір опублікував на своїй сторінці у Facebook Олександр Голобін із Ворохти.

Сніг у Карпатах

Сніг у Карпатах

Сніг у Карпатах

Сніг у Карпатах