Українці ширять фото, де чоловікголосує зі спущеними штанами. Справжня історія фото

Зі спущеними штанами на фото насправді 31-річний бельгієць, а зроблена світлина ще у травні.

На тлі виборів до парламенту 21 липня в українському сегменті соцмереж набирає популярності фото, де чоловік голосує у кабінці зі спущеними штанами. Юзери переконані, що фото зроблене в Україні і навіть вбачають у діях чоловіка справжній політичний маніфест, – пише ТСН.Насправді історія світлини інакша, вона зроблена 26 травня під час виборів до Європарламенту в бельгійському місті Антверпен. На фото – 31-річний Нільс Делейн.

Віральним воно стало майже одразу, і чоловік дав інтерв’ю низці видань, де розповів, як насправді була зроблена світлина виданню HLN.  За його словами, фото стало таким популярним, що його побачила у новинах його дівчина, яка живе в Австрії.

A je moe stemmen moe je stemmen!

Gepostet von Nielske Deleyn am Sonntag, 26. Mai 2019

За словами Нільса, він зустрів на дільниці свого викладача з релігієзнавства і попросив сфотографувати у кабінці. “Щоб кинути йому виклик і підняти настрій, я опустив штани щойно зайшов у кабінку. Раптова ідея. Я не планував цього”, – сказав він.

Штрафу Нільс не боїться. “Ніхто не може знати, що я робив у кабінці. Можливо я не знав, яким “олівцем” голосувати. Можливо я стояв там у плавках. Я думаю і я сподіваюсь, що люди здебільшого зрозуміли, що це жарт. Мій викладач з релігієзнавства, до речі, дуже реготав і атмосфера на виборчій дільниці одразу стала веселішою”, – додав він.

“Якщо політики скидають штани за кожен голос перед виборами, то чому я не можу цього зробити?”, – жартує Делейн.