Українці створили додаток, що заміняє обличчя GIF-анімацією

Українська компанія RefaceAI запустила новий додаток Doublicat, що використовує технологію deepfake для заміни облич на зображенні.

Для запуску програми необхідно завантажити у додаток своє cелфі і вибрати анімацію. Наразі він доступний на Android і iOS, повідомляє doublicat.com.

Користувачі можуть створювати колекції персоналізованих мемів, публікувати deepfake-сторіз і розкручувати свої блоги і соцмережі завдяки створеному контенту.

“Ми використовуємо гифки в нашій щоденній комунікації – вони дозволяють нам виражати емоції і креативність. Саме ця ідея лежить в основі Doublicat. Ми віримо, що за персоналізацією контенту майбутнє і наша технологія – важлива його частина”, – розповів представник розробника Іван Алцибєєв.

Додаток повністю заснований на штучному інтелекті. В його основі лежить метод машинного навчання – GAN. ВІн допомагає робити гіфки максимально реалістичними.“Функціонал deepfake більш персоналізований і інтерактивний, ніж маски Snapchat і Instagram. Ми хочемо втілити те, що раніше здавалося неможливим – дозволити кожному стати героєм улюбленої відеоігри або персонажем з серіалу Netflix”, – каже співзасновник компанії Роман Могильний.