Усі польоти – відкладено: на Камчатці в Росії Берингове море затопило аеропорт

Навіть погода не є люб’язною до російських окупантів, зокрема авіації держави-агресорки. Берингове море вийшло з берегів та затопило аеропорт на Камчатці. Авіаційне сполучення довелось припинити.

У неділю пізно ввечері, 26 листопада, голова міністерства надзвичайних справ Камчатського краю Сєргєй Лебедєв поділився відео, на якому видно Берингове море, рівень якого суттєво зріс. Росіяни планують осушувати злітно-посадкові смуги летовища, – інформує 24 Канал.

Берінгове море затопило аеропорт на Камчатці

Уже вранці наступного дня вода трохи відступила, однак літаки все одно не зможуть літати до повного осушення злітно-посадкової смуги. До того ж загарбникам потрібно перевірити працездатність всіх систем.

Відновлення авіасполучення стане можливим лише після повного осушення смуги для зльоту. Планується, що частина пасажирів зможе відлетіти найближчим часом на вертольотах Мі-8, що належать “Камчатському авіаційному підприємству”, – написали у пресслужбі російської компанії.Йдеться саме про аеропорт адміністративного центру Олюторського району, що розташований в селі Тиличики. Максимальна злітна вага повітряного судна на аеродромі не має перевищувати 35 тонн.

 

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини