В Індії шахраї в скафандрах з фольги збирали $5 млрд на «розробки» для NASA

У Делі заарештували батька і сина, які стверджували, що створюють обладнання для NASA за 375 мільярдів рупій (близько 5 мільярдів доларів). Під час затримання чоловіки були одягнені в скафандри з алюмінієвої фольги.

Про це повідомляє Indian Express, передає Громадське.

В поліцію звернувся бізнесмен, який розповів, що передав шахраям понад 200 тисяч доларів на розробку обладнання для NASA. Він запідозрив, що його ошукали після скасування кількох тестувань пристроїв через «погану погоду».



За даними поліції, 56-річний Вірендер Мохан Брар і 30-річний Нітін Мохан Брар ошукали близько 30 людей в Індії. Підприємці також вкладали гроші в «розробки для NASA», які мали б принести їм прибутки у тисячі відсотків.

Співробітник делійської поліції Алок Кумар розповів, що під час затримання чоловіки були одягнені в скафандри з алюмінієвої фольги.

Товарами для космічного агенства були: «мідна тарілка, костюм для захисту від радіації та захисні протирадіаційні наліпки».

Заарештовані запевняли підприємців, що розробили пристрій, який допоможе виробляти «електрику зі спалахів блискавки та ударів грому». Його нібито збирались продавати NASA через Організацію оборонних досліджень і розробок Індії.

Пристрій, нібито, створили з «рідкісної міді», в яку влучила блискавка, тому він міг, зокрема «магнетизувати рис».

Затримані використовували мідну тарілку, яку вкривали магнітною рідиною, потім змішували з нею відварений рис. Після чого впливали на суміш магнітним полем.

Брар також залучали акторів, які виступали в ролі співробітників Організації оборонних досліджень і розробок, щоб переконати покупців у тому, що товар справжній.

У поліції розповіли, що Брар винаймали дороге житло в Нью-Делі та мали сім офісів в Делі. Вони пересувалися на люкс автомобілях і у них було двоє озброєних охоронців. Крім того, чоловіки добре володіли англійською, через що їх «не могли запідозрити у шахрайстві».

Раніше чоловіків затримували за продаж змій за 17 мільйонів рупій (близько 25 тисяч доларів). Вони стверджували, що змії були рідкісними та мали цілющі властивості. Пізніше їх відпустили під заставу.

У 1990-ті у Вірендера була майстерня, в якій йому допомагав син. Через фінансові проблеми вони почали обманювати людей, продаючи їм «рідкі» предмети, наприклад, чарівні дзеркала або двоголових змій.

Раніше ми розповідали як штучний інтелект допоміг поліції Дубая зловити шахраїв та повернути 2 мільйони доларів.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини