В Італії за викинуту тварину можна отримати штраф у 10 000 євро або рік тюрми

Штраф у десять тисяч євро чи арешт на 12 місяців можна отримати в Італії, якщо викинути тварину на вулиці.

В Італії, як і в інших цивілізованих країнах, влада країни проявляють чималу турботу по відношенню до бездомних тварин, – пише Український Простір.


Значний успіх у вирішенні цієї проблеми можна приписати широкомасштабної пропаганди етичного поводження з тваринами. Уже в початковій школі діти отримують уроки доброти і поводження з тваринами, які проводять зоозахисних організацій. Працювати волонтером в притулку вважається престижним, як і брати тварин в ньому.

Щоб скоротити кількість викидів тварин, влада вирішила посилити покарання по відношенню до недолугим господарям. Громадяни Італії, що посміли викинути вихованців на вулицю, несуть заслужене покарання. Це може бути штраф у розмірі 10000 євро, умовне покарання або взяття під варту строком на 1 рік.

Також, законодавство Італії передбачає покарання для тих, хто збив на дорозі тварину (не важливо, дике або домашнє) і залишив його без допомоги.

Зараз, при ДTП за участю тварин, водій зобов’язаний викликати поліцію по тваринах. По всій Італії працює так званий «зелений номер», зателефонувавши за яким, можна допомогти потрапили в біду тваринам, будь то кинута господарем собака або збите автотранспортом дика тварина. Завдяки соціальним програмам на захист тварин і чинних законів, кількість бездомних тварин в Італії зменшується з кожним роком.