В Одесі дівчина стверджує, що її побив працівник ТЦК: вже почали розслідування

Антоніна Токмакова стверджує, що прийшла з трьома друзями в поліцію, щоб написати заяву на таксиста, який залив їх перцевим газом, але згодом у відділку з’явився чоловік у формі, з яким і зав’язався конфлікт. Одеський обласний ТЦК вже почав службове розслідування. Поліція також взялася за цю справу.

Після того, як компанія написала заяву, за словами дівчини, її та хлопців протягом двох годин не випускали з відділку та пропонували “почекати ТЦК”, – пише 24 канал.

Що розповіла постраждала про конфлікт

Ближче до півночі двох 19-річних хлопців відпустили, а третього – відмовились. Дівчина залишилась із ним. Тоді чоловік із милицею разом із двома військовими повідомили, що хлопця зараз повезуть в ТЦК “розбиратися”. Дівчина запитала, чи може вона поїхати за адресою, яку вказали люди у формі, разом зі своїм другом. Їй дозволили це зробити.Згодом же, повідомляє Антоніна Токмакова, люди у військовій формі посадили хлопця в автобус, а її саму не пустили. Двері автобуса зачинили прямо перед нею. Тоді вона стала стукати у вікно та знімати на відео водія автобуса, який вже почав їхати. У цей час із відділення поліції вибіг чоловік у формі, що представився працівником ТЦК і побив дівчину милицею.

За словами Антоніни, після удару вона впала, а телефон випав з її рук. Чоловік продовжував бити її милицею, поки вона лежала на землі. Поліція на крики не реагувала ніяк. Втім, дівчина змогла встати, відштовхнути нападника та втекти.

Реакція Одеського ТЦК

Співробітники ТЦК відреагували на подію. Вони повідомили, що за фактом події, що трапилась днями під час комендантської години з громадянкою в Одесі на вулиці Грецкій, розпочато службову перевірку.

У разі виявлення та доведення провини представників ТЦК та СП, вони буду притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством, –
повідомили в Одеському обласному ТЦК та СП.

Керівництво Одеського обласного ТЦК та СП повідомило, що засуджує будь-які прояви насильства та співпрацює з правоохоронними органами для встановлення реальних обставин.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини