В ООН не засуджували удар по заводу з “Шахедами”: пояснюємо, що справді звучало на брифінгу

Завод з виробництва “Шахедів” потрапив під удар 2 квітня. Мережею почали активно ширити новину про буцімто засудження цього з боку ООН. Насправді ж, це виявилася чергова маніпуляція, якою активно скористалися самі росіяни.

Один з присутніх журналістів, який назвався Денисом, поставив питання прессекретареві Генерального секретаря ООН Стефанові Дюжарріку. Воно стосувалося “ударів по об’єктах у Татарстані”. Й оскільки у питанні не було жодної згадки про завод з виробництва “Шахедів”, відповідь представника ООН виявилася передбачуваною та лаконічною, – пише 24 канал.

Що спитали представника ООН про Татарстан

Отже, присутній журналіст, який міг бути росіянином, поставив таке питання: “Отже, раніше сьогодні БпЛА з обладнанням НАТО атакували об’єкти у Татарстані. За повідомленнями, деякі люди були поранені, в тому числі двоє… Чи є у вас якісь коментарі з цього приводу?”Оскільки у питанні не звучало, що йдеться про військовий об’єкт, де збирають дрони-камікадзе, якими щодня атакують Україну, то представник ООН, який явно не розумів, про що йдеться, відреагував так, ніби йдеться про цивільні об’єкти.

Я маю на увазі, що ми виступаємо проти і закликаємо припинити всі атаки на цивільну інфраструктуру, – зазначив прессекретар.

Знову ж таки, відповідь була традиційною для ООН. Водночас запитання було маніпулятивним, адже очікувано, що словосполучення “атаки об’єктів” сприймалося так, ніби йдеться про цивільні.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини