«Ваш лідер торгував цими ср@ними цукерочками в Криму, на Донбасі і в Росії, ви країну розколювали – армія, мова, віра…» – Дмитро Гордон до Геращенко на «Свободі слова»

Журналіст Дмитро Гордон гнівно звернувся до Ірини Геращенко у ефірі програми «Свобода слова».

Він звинуватив «Європейську солідарність» та її лідера Петра Порошенка у розколюванні країни протягом п’яти років за мовними і національними ознаками, повідомляє Про Львів.

Гордон назвав Петра Порошенка та його прибічників пустобрехами та демагогами. І зазначив, що розраховує на звання Героя України – за те, що «зробив для України».

«Звертаюся до вас як до лідера політичної фракції. За пять років, коли ви керували країною, ви не назвали війну війною.

Ваш лідер, у якого в Липецьку була фабрика, торгував цими сраними цукерочками в Криму, на Донбасі і по всій Росії, і нікого це не хвилювало. У вас були подвійні стандарти.

Ви – демагоги, пустобрехи і пустослови. І ви зараз намагаєтеся щось викрутити. Ви мені говорите про Героя України. Я думаю, може, мені і дадуть Героя України – за те, що я зробив для України.Я зробив і роблю. А що ви, крім слів? Ви країну розколювали п’ять років – армія, мова, віра.

Розколювали – за національними, мовними, замість того, щоб збирати людей для відсічі ворогу. Страшна справа… І ви мені щось говорите… Ідіть до Олексія Гончаренка, він вам щось розкаже.

І треба вам всім вже замовкнути. А потім вибачитися переді мною і сказати: «Дякую за те, що ти зробив!»

“Ваш лидер торговал этими сраными конфетками в Крыму, на Донбассе и по всей России"

“Ваш лидер торговал этими сраными конфетками в Крыму, на Донбассе и по всей России"Спор Дмитрия Гордона и Ирины Геращенко

Gepostet von Шустер LIVE am Freitag, 22. Mai 2020