“Весілля буде!”: Володимир Остапчук з нареченою вилікувалися від COVID-19 і розповіли про підготовку до події

Шоумен, стендап-комік і ведущий шоу “МАСКА” на каналі “Україна” Володимир Остапчук та його наречена Христина Горняк вилікувалися від COVID-19. Про це вони повідомили сьогодні в своїх Instastories.

Нагадаємо, перші симптоми хвороби Володимир відчув 4 вересня, а позитивний результат тесту телеведучий отримав у вівторок, 8 вересня. Весь цей час пара перебувала на самоізоляції, передає Сьогодні.“Ми тільки що отримали негативні результати тестів на COVID-19, і це кардинально змінило всі наші плани на день. Минуло рівно 10 хвилин, як Крістіна вже почала одягатися і збиратися у справах: вона хоче зустрітися з друзями, пошопитись, ми вже запланували сьогодні вечерю – нарешті не вдома!” – поділився Володимир Остапчук.

Володимир Остапчук також розповів про свої плани на найближчий вікенд.

“До того ж, я дуже хочу побачитися з дітьми, і тому ці вихідні я проведу з ними. Не бачив їх дуже давно (зі зрозумілих причин). Я хочу їх затискати і поцілувати. А ще ми на самоізоляції багато чого дивилися, але вдома, а тепер ми просто хочемо сходити з Христиною в кіно! Ну і звичайно ж, зовсім скоро відбудеться моя стендап-вечірка, на яку в запланований день я не зміг прийти, адже тоді відчув симптоми”, – поділився ведучий.

За словами пари, через коронавірус їм довелося відкласти підготовку до весілля. Христина зазначила, що зараз вони визначаються з точною датою весілля, яку зіграють вже цієї осені.

“Попереду у нас зустрічі з організаторами, у мене – відвідування весільних салонів і візажистів і багато інших таких приємних справ. І, до речі, ми вже отримали наші кільця!” – розповіла Христина.