Ветеранів, які на параді Перемоги сидітимуть поряд з Путіним, відправили на двотижневий карантин, – Bloomberg

У Росії ізолювали ветеранів Другої світової війни, які повинні бути присутніми на параді Перемоги в Москві 24 червня поруч з президентом Володимиром Путіним.

Путин зарегистрирован в качестве кандидата в президенты - LRT

Про це пише Bloomberg, передає Еспресо.

За словами двох російських чиновників, які беруть участь в підготовці параду, це зроблено для того, щоб уникнути зараження Путіна коронавірусом.Близько 80 ветеранів були відправлені на двотижневий карантин в один з пансіонатів за межами Москви.

Bloomberg пише, що рішення про двотижневу ізоляцію літніх ветеранів – частина суворих заходів, що вживаються Кремлем для захисту Путіна від коронавірусу.

З початку пандемії в Росії коронавірусом заразилися низка високопоставлених російських чиновників з оточення Путіна, в тому числі прем’єр-міністр Михайло Мішустін і прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Сам Путін з березня самоізолювався у своїй резиденції Ново-Огарьово під Москвою, на вході в яку встановили спеціальний дезінфікуючий тунель для захисту від коронавірусу.

У Росії щодня фіксують понад 8 тисяч нових випадків коронавврусу. З початку пандемії захворіло понад 550 тисяч росіян, майже 7,5 тисячі з них померли.

Росія займає третє місце в світі за кількістю інфікованих після США і Бразилії.

У 2020 році в Росії скасували парад 9 травня через пандемію коронавірусу. Пізніше президент РФ Володимир Путін переніс його на 24 червня.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини