Український блогер Олексій Шкробинець, більш відомий як Тайлер Андерсон, автор каналу Geek Journal, приголомшив шанувальників новиною. Чоловік вступив до лав ЗСУ.

Про це пише 24 канал

Він також повідомив, що останнім відео на каналі буде про персональну відповідальність. Так, своїм прикладом Олексій покаже, що її повинні брати всі.Блогер опублікував пост, де розписав усі подробиці такого зваженого і важливого рішення. Він вибачився перед фанатами за майбутню тривалу відсутність відео на каналі. Все через те, що Олексій вступив до ЗСУ.

«Привіт, мої улюблені людини! Чи то скоріше бажаю здоров’я, мої улюблені людини! Страшні втрати стались на ютубному фронті, бо як ви вже зрозуміли, я подався до лав ЗСУ!» – поділився інфлюенсер.

Шкробинець закликав українців плідно працювати задля перемоги України у війні. До того ж він нагадав і про допомогу війську.

«Я вважаю, що якщо ви не працюєте на українську перемогу в будь-якому вигляді, то ви прямо допомагаєте ворогу. Тому дякую всім, хто робить хоч щось. Якщо ви не готові йти до війська, то допомагайте війську,» – наголосив блогер.

Він уточнив, що вступив до ЗСУ через рекрутинг.


Більшість шанувальників здивовані таким неочікуваним рішенням блогера. Однак, фанати висловлюють йому повагу та підтримку.