Відповіді на 15 непростих загадок із секретом

1. Вони були на різних берегах.

2. У шахах.

3. Тому що Холмс не сказав йому адресу.

4. Лід

До теми: Нереально важка загадка для дорослих: Куди їде автобус? 

5. Нехай мене вб’є найнекрасивіша.

6. 1,2,3,

7. У момент зустрічі вони будуть на однаковій відстані від Києва.

8. 1-е зважування: 3 і 3 монети. Фальшива монета в тій купці, яка менше важить. Якщо рівні, то фальшивка в третій купці. 2-е зважування: З купки з найменшою вагою порівнюються 1 і 1 монета. Якщо рівні, то фальшивка – залишилася монета.9. Треба підпалити першу мотузку одночасно з обох кінців – це 30 хвилин. Одночасно із першою мотузкою підпалюємо другу мотузку з одного кінця, і коли перша мотузка догорить за 30 хвилин, підпалюємо другу мотузку з іншого кінця – отримуємо решту 15 хвилин.

До теми: Дізнайся ім’я злочинця і жертви: загадка для людей з IQ більше 140

10. Цеглини почнуть ковзати одночасно. Обидва цеглини тиснуть на дошку з однаковою силою, а значить, однакова й сили тертя, яку доводиться їм долати. Питомі сили тертя, що припадають на кожен квадратний сантиметр площі дотику цегли з дошкою, природно, не рівні. Але загальні сили тертя, що діють на цеглу, рівні тиску питомої сили тертя на площу поверхні зіткнення, будуть однакові.

11. Кішка – мяу (3), Кінь – і-го-го (5), Півень – ку-ка-рі-ку (8), Ослик – і-а (2), …, Собака – гав ( 3)

12. Біляк – не білий через прізвище і не чорний, так як він відповів чорнявому. Тобто Біляк – рудий. Чорняк не чорний через прізвище і не рудий, так як рудий у нас ведмежатник Біляк. Кишеньковому Рудяку залишився чорний колір.

13. Вмикнути два вимикачі. Через деякий час один вимкнути. Зайти в кімнату. Одна лампочка буде світитись від ввімкненого вимикача, друга гаряча – від вимикання і вмикання, третя – холодна, від незайманого

До теми: Загадка на уважність: Сонячний день

14. Товщина такої стіни буде не більше двох сантиметрів, що дозволяє штовхнути її рукою

15. Спочатку переправляються обидва сини. Один із синів повертається назад до батька. Батько перебирається на протилежний берег до сина. Батько залишається на березі, а син переправляється на вихідний берег за братом, після чого вони обидва переправляються до батька.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини