“Віриш, що ти винна”: Слава Камінська зізналась, що п’ять років перебувала у стосунках з аб’юзером

Зірка поділилася невідомими подробицями свого особистого життя.

Солістка гурту “НЕАНГЕЛИ” та учасниця “Танців з зірками” Слава Камінська поділилася приголомшливими подробицями особистого життя.

Під час нещодавнього відпочинку у Єгипті, куди зірка вирушила без дітей, знайшла час і дала відверте інтерв’ю програмі “Життя відомих людей“.

За словами артистики Леона та Лауру вона залишила з батьком – Едгаром Камінським, з яким розлучилася минулого року.“Іноді звісно він поводиться дуже різко, але він чудовий батько. Тато Лаурі косички заплітає! Я дуже вдячна цій людині за чудових дітей. І за те, що через час, не одразу він зрозумів, що він тато. І я вважаю його дуже гарним батьком” – зізналася зірка.

Саме заради дітей Слава та Едгар вирішили перейти на новий рівень стосунків. Тепер вони намагають буті друзями, однак з новою обраницею Едгара Камінська досі не знайома.

“Ми вже хиханьки – хаханьки. Обговорюємо вже мої нові стосунки іноді! Я його стосунки не обговорюю…і коли він визначиться з новою дівчинкою, я з нею ознайомлюсь, думаю. У нього просто дуже складний характер. І скажу з особистого досвіду, що дівчатам буде складно” – відзначила співачка.

Та Едгар – не єдиний чоловік у житті Слави зі складним характером! Коли їй було трохи більше двадцяти, вона жила в цивільному шлюбі зі справжнім аб’юзером, який піднімав на неї руку.

“Ти дівчинка без досвіду правильних стосунків. Тобі кажуть – це ти винна і ти віриш, що ти винна. І говориш – добре, я наступного разу зроблю по-іншому. Все, що б ти не робила, ти будеш робити неправильно! І перестали ми спілкуватися тільки, коли я вийшла заміж” – зізналася співачка.

Тоді Слава, яка терпіла такі знущання впродовж 5 років, пішла від кривдника до свого на той момент найкращого друга, який її тоді захистив. Але за словами зірки, наразі вони гарно спілкуються з ним.

“До мене поверталися всі колишні, які від мене йшли, але було пізно. Знаєш. А вже все. Едгар тільки до мене поки не повернувся. Поки. У житті я не відкидаю взагалі жодних ситуацій. Але у мене серце зайняте. Сильно зайнято! Ось прям зайнято настільки, що ух!” – заявила зірка.

У ЗМІ писали, що новим коханим Слави Камінської став екс-член правління Нафтогазу та колишній депутат Сергій Кацуба. Однак, співачка спростовала стосунки з багатієм.

“Це мій друг взагалі. Так-так, дуже багато років ми знайомі. Я іноді дуркую. Викладаю якісь фотки, щоб хтось щось собі придумав. Це я так розмістила маму його і написала – свекрушенька. Ну я обожнюю його маму. Він теж не найгірший варіант, вибачте. Але ні!” – зауважила Слава.

Друзів показує, про себе відверто розказує, а от особисте життя виставляти на публіку Слава більше не збирається!

“Я звертала увагу, що як тільки я виставляла пост наш сімейний, ми обов’язково лаялися. У мене і з дітьми було. Як тільки я виставляла якусь класну фотку, то чи Леон, то чи Лаура то губу розіб’є, то ще щось. І я зрозуміла, що вистачить. Можна, можливо виставити ручку заінтригувати. Можна ніжку. Але все. Не хочу. Я навіть, коли заміж виходитиму, а я буду, я на всіх цих фотографіях смайлик на обличчя буду клеїти” – заявила Камінська.

Тож, на фото коханого Слави – шанувальникам годі й сподіватися! При цьому зірка переконує – сьогодні вона – щаслива, кохана та любляча жінка! Поруч із нею – красивий та надійний чоловік!