“Вова попросив набрати тебе”, “Ти навіщо партію ганьбиш?”: Ліза Богуцька видалила фото в масці-сітці, повівшись на розіграш

Нардепка фракції “Слуга народу” Єлизавета Богуцька, вважаючи, що їй зателефонував глава Офісу президента Андрій Єрмак, видалила зі своєї сторінки в соцмережі знімок у рожевій плетеній масці, яку одягла на знак протесту.

Нардепка фракції “Слуга народу” Єлизавета Богуцька видалила фото в масці-авосьці після дзвінка їй журналіста Валентина Чернявського. Відео він оприлюднив у Facebook, передає Гордон.

Журналіст назвав себе главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, який телефонує на прохання “Вови”. (Імовірно, ідеться про президента України Володимира Зеленського).

“Ти навіщо нашу партію ганьбиш, скажи мені, будь ласка? Ну що це за маски у Верховній Раді. Мало скандалів? Мене Вова попросив набрати тебе і сказати це. Будь ласка, прибери цю фотографію”, — сказав він.

Богуцька сказала “Добре” і видалила фото.

“Андрій Єрмак творить дива. Депутат Ліза Богуцька так злякалася дзвінка від нього, що маску-авоську прибрала”, – підписав пост Чернявський.Богуцька 19 травня прийшла у Верховну Раду в рожевій в’язаній масці-сітці й опублікувала на своїй сторінці у Facebook фото. Вона назвала “трешем” заяви головного санітарного лікаря Віктора Ляшка про те, що в червні відкриються пляжі на морях, оскільки морська сіль і ультрафіолет убивають коронавірус.

“Це черговий треш, такий самий, як зізнання в неадекватних посилених карантинних заходах, які стосувалися парків та скверів”, – зазначила вона.

Нардепка назвала свою маску-сітку елементом маскового демаршу.

“Це не авоська. І не ажурна маска. І не сексуальний атрибут. Це елемент маскового демаршу. Натяк на масковий ідіотизм. Протест, спрямований проти ненормального карантину і ще безглуздіших рішень Кабміну“, – заявила вона.

Моя маска-решетка вызвала не абы-какой интерес у иномышленников. Отвечаю:Это не авоська. И не ажурная маска. И не…

Gepostet von Liza Bogutskaya am Dienstag, 19. Mai 2020