Ви, всі ті, хто пише, кому я продався, ви хоч цінник виставте, щоб я був в курсі, скільки моя сім’я недозаробила! – Сергій Притула

Крайній допис Сергія Притули у Facebook викликав бурхливу реакцію користувачів і за лічені години зібрав тисячі лайків та сотні коментарів. У пості ведучий і волонтер пояснює, чому він “не продається” і розповідає, про що йому пишуть священики московського патріархату.

Якось так склалося, що я в межах 2-х діб трохи розбурхав ФБ-середовище двома постами. І отримав неймовірну к-сть відгуків – позитивних і негативних. Пройдусь у хронологічному порядку.

Для зйомок промо проекту «Нові лідери» на ICTV продюсери якимось чином «пробили» локацію – парламентську залу. Ну, знаєте, опинитись у залі засідань депутатів ВР і не постібатись там – це гріх. Відповідно, у паузах між зйомками промо я наклепав і фото і відео. Зняв рекламний ролик концерту «вар’ятів» у Парижі, потролив одного любителя «торчати» за колонами, зробив фотосесію на трибуні. Отримав 100 відер лайна на свою голову, бо і принизив ВРУ, як інститут, і хтось протестує під стінами ВР і не може туди потрапити, а я потрапив і фігньою займався, і взагалі, я там був не просто так, а тому що продався Пінчуку/Льовочкіну/Хомутиннику. І це при тому, що у наступному блоці цього посту я буду пояснювати, що я не продався Порошенку))).

Ви, всі ті, хто пише, кому я продався, ви хоч цінник виставте, щоб я був в курсі, скільки моя сім*я недозаробила!

Я просто це вже не вперше проходжу. Це ще з тернопільських часів пішло. Подякував компанії «КреаторБуд» за багаторічну підтримку «Вар’яти-шоу» і сказав, що вони надійні партнери (а реально ця компанія з моменту створення нашого шоу регулярно підставляє плече, завдяки чому у Тернополі квитки на «ВШ» дешевші, ніж, приміром у Рівне, Чернівцях чи Франику) – одразу написали місцеві ЗМІ, що я продався власнику компанії, Ігору Гуді. Подякував на концерті меру Тернополя, Сергію Надалу, за багаторічну підтримку нашого шоу (а в один прекрасний момент саме Надал зробив усе, щоб ми не переїхали з вечірками з Тернополя у Франик) – написали, що продався Надалу. Виставив фото з Тарасом Пастухом, з яким я знайомий з кінця 90-их і якому допоміг у придбанні дорогого квадрокоптера для 128-ї бригади, в якій він на той час служив – написали, що продався Пастуху, бо він потім балотувався у нардепи! Виставив фото, де сиджу в компанії Віталія Цимбалюка, який купив джип і хотів його передати якомусь підрозділу ЗСУ, і з хлопцями з 11 бату «Київська Русь» – написали, що продався Цимбалюку.

Та я замахався продаватись, панове ))))))!

Так і зараз. Я написав пост про Томос. Про те, як я давно цього чекаю і закликав вірян МП приєднуватись до Помісної Української Церкви, а тим хто зараз править на території архітектурно-історичних пам*яток, бути готовими до того, що Держава попросить звільнити ці пам’ятки і не противитись цьому, а скоритись Закону. Адже смиренність – це християнська чеснота!

І що мені написали?! Правильно! Що я вилизую Порошенку, що я порохобот і за гроші відпрацьовую «темники з Банкової». Ну, ви вже вибачте, але тут трохи перебор! Це не я танцюю під дудку президента. Це оплачуваний з моїх податків чиновник найвищого рівня озвучив мою позицію і робить якісь кроки для її реалізації! Різницю відчуваєте?! Ще раз прошу! Давайте не писати тупо про мою продажність, а наводити конкретні наслідки моєї продажності тим чи іншим політикам чи чиновникам! Камон, правдоруби і Пінкертони! Розпишіть конкретно, кому я продався і що за це отримав: гроші, нерухомість, просування по кар’єрній драбині. Ну хоч щось!!! Бо, курва, працюю, як дурний, сплю по 4 години на добу, тягну на собі чорт зна скільки різного, а виявляється, хтось мені це все на блюдечку підносить! Слухаю уважно!

А тепер, щодо самого посту про Томос і реакції на нього. Я підозрював, що в коментах буде срач. І так воно сталося. Але найбільше мені сподобалось те, що відбувалося у приватних повідомленнях! Звичайно я отримав багато відгуків від священиків київського патріархату. Але!!!! Я не очікував отримати так багато відгуків від священиків московського патріархату! ПО-ЗИ-ТИВ-НИХ!!! Отці писали слова підтримки і переконували у тому, що повністю підтримують Томос! Декларували готовність перейти у лоно Української Церкви НЕ МОСКОВСЬКОГО патріархату, як тільки Константинополь визнає автокефалію Києва! І це були листи церковників від найнижчого до найвищого сану!

Коротше, попри декалітри помиїв, які на мою голову виливали деякі служителі МП та десятки їх парафіян, я радий, що зробив цей пост, адже отримав багато підтверджень того, що процес злиття церков відбудеться набагато безболісніше, аніж нас цим лякають московські попи!

І це тішить!

В мене поки все. Відпрацювали 3 концерти у Львові, вирушаємо з вар’ятами на Волинь. Тур розпочався тиждень тому. Скоро виставлю повний графік концертів до кінця року. І так само скоро напишу, які потреби є у хлопців на фронті і як ми будемо їх «закривати»!

Сергій Притула – офіційна сторінка