З гумором про свободу слова: 5 принципів, які допоможуть не дістати по писку (18+)

У кожній сім’ї як у окремій державі – свої принципи свободи слова. Іноді за свободу слова можна добряче заробити по мордязі.

Хмельничанин Семен Деркач вивів 5 важливих принципів цієї самої свободи – по-чоловічому і так, щоб пореготати. Насолоджуйтеся!

Коли мені було 10 я вперше матюкнувся при батьках. Я сказав БЛЯ. І моєму батьку це не сподобалося. І я отримав по їбалу. Я тоді був в 5 разів легший за батька, мав бідний словниковий запас і не зміг йому нічого заперечити. Словниковий запас моєї матері був значно більший ніж мій та батьків разом взяті і помножені на два. Вона вправно користувалася ним протягом 43 хвилин намагаючись довести батьку що він занадто суворий. Але вона була вдвічі легша за батька. На 44 хвилині до дискусії долучилася бабця. Словниковий запас бабці вираховувався за формулою: словниковий запас мами плюс 24 роки роботи з дітьми помножений на коефіцієнт клімаксу. Маса бабці дорівнювала масі матері плюс 19 років, що складало 79 % маси батька. Вона аргументовано відстоювала позицію моєї матері впродовж 76 хвилин. Але, не зважаючи на очевидну перевагу показників сумарної маси та словникового запасу, мамині та бабціні апеляції до батька вигідного для мене ефекту не спричинили. Мій батько слюсар 4-го розряду і вердикт його був лаконічним і однозначним як болт на 32: якщо я знов скажу матюк – він знов дасть мені по їбалу.

Відтоді я зрозумів 5 важливих принципів свободи слова:

1. Думай що, де, коли і кому говориш – вобше старайся поменше пиздіти…
2. Завжди пам’ятай про негативну критику – якщо те, що ти сказав, комусь не сподобалося – будь готовий отримати по їбалу…
3. Позиція більшості важить менше ніж точка зору того, хто приймає рішення – хоча більшість дуже любить саме попиздіти…
4. Міра і ступінь покарання залежать виключно від органу покарання – якщо є можливість дати по їбалу – нею обов’язково скористаються…
5. Раціональне використання своїх можливостей сприяє досягненню поставлених задач – особливо коли тобі всьо похуй…

Але ці 5 принципів дійшли до мене пізніше. Тоді, в 10, я зрозумів тільки 3 речі:

Пункт 1. Мій батько завжди правий.
Пункт 2. Пам’ятай про Пункт 1 завжди або доки не виростеш до 2-х метрів і не набереш 120 кг.
Пункт 3. Моя мама і бабця можуть не затикатися 2 години підряд.

А мораль цього опусу така: не дозволяйте вашим дітям матюкатися, бо вони виростуть уїбанами і поститимуть різну хєрню.