“Забезпечимо трансляцію богослужінь на телеканалах”: Зеленський закликав українців святкувати Великдень вдома

Президент України Володимир Зеленський заявив, що держава сприятиме у святкуванні Великодня вдома і забезпечить трансляцію богослужінь на телевізійних каналах.

Про це президент Володимир Зеленський заявив 7 квітня у відеозверненні до українців, передає Еспресо.

“Окремо зупинюся на святкуванні Великодня у цьому році. Ми постійно знаходимося у діалозі з главами усіх церков. Уже цієї неділі Пасху відзначатимуть християни західного обряду. Ми опинились у ситуації, коли мусимо змінювати свої традиції заради здоров’я та життя людей. Зі свого боку ми зробимо все, аби забезпечити трансляцію богослужінь на телевізійних каналах. А вас я дуже прошу згадати Божу заповідь про любов до ближнього. У часи коронавірусу найкращий прояв такої любові – це не створювати ближньому небезпеку для здоров’я й життя. Держава зробить усе, щоб у кожного була можливість відзначити Пасху вдома”, – наголосив Зеленський.

Президент України також додав, що зовсім скоро влада розповість більш детально про своє бачення святкування Великодня у цьому році.Протягом цього тижня ми очікуємо прибуття щонайменше 7 літаків із Китаю та Південної Кореї. Вони доставлять в Україну…

Gepostet von Володимир Зеленський am Dienstag, 7. April 2020