Залишилось 2 спроби: програміст із США забув пароль від гаманця з біткоїнами на 220 млн доларів

Програміст із Сан-Франциско (США) Стефан Томас забув пароль від захищеного зовнішнього жорсткого диска, на якому зберігаються ключі від електронного гаманця з 7 тисячами біткоїнів – зараз вони коштують понад 220 мільйонів доларів.

Про це пише New York Times.

Зазначається, що у Томаса залишилось дві спроби, щоб згадати пароль.“Томас багато років тому загубив листок із паролем від жорсткого диску IronKey. Диск дозволяє зробити тільки 10 спроб входу: після цього він перезаписує дані, і інформація стає недоступною назавжди. Наразі Томас ввів вже вісім варіантів паролів – всі вони виявилися невірними”, – йдеться у статті.

“Я просто лежав у ліжку і думав про це. Тоді я йшов до комп’ютера з якимось новим варіантом, і це не спрацьовувало, і я знову був в розпачі”, – розповів він.

Як пише видання, втрата ключів від електронних гаманців з біткоїнами – досить поширене явище.

За даними криптовалютної компанії Chainalysis, із наявних 18,5 мільйонів біткойнів приблизно 20 відсотків – так чи інакше втрачені їхніми власниками.

Водночас компанія Wallet Recovery Services, яка допомагає знайти загублені цифрові ключі, повідомила NYT, що отримувала за останній місяць кількість відповідних заявок зросла утричі.