“Зависаю в інтернеті, випиваю, але до літа буду Бібером” – Андрій Данилко

Шоу-мен 46-річний Андрій Данилко, незважаючи на сумний вигляд називає себе щасливим. “Напевно” закоханий, хоч не уявляє себе батьком великої родини.

Результат пошуку зображень за запитом андрій данилко

Про своє життя розповів ведучому Славі Дьоміну у випуску “Слава +”, передає Gazeta.ua.



Данилко зізнався, що постійно висить у інтернеті. Про себе нічого там не читає.

“Я можу подивитися деякі речі через кілька років, коли трішки “накочу”, – сказав артист.

Гонорар Данилка становить 50 тис. євро. Однак актор стверджує, що він залежить від обставин. Буваєі більше.

“Найбільший гонорар отримав десь у 2003 році, у Москві, Новий рік. 180 тисяч. Але за однієї умови – що ми тієї ночі мали виступати лише у них”, – розповів Андрій.

Також Данилко розповів, чому погладшав в останній час.

“Я зараз зайнятий своїм лікуванням, і вже відбуваються якісь зміни, тому почав їсти дуже мало. Я ж погладшав не від їжі і не тому, що, як багато хто думає, я випиваю часто. Я випиваю, так, але це зовсім інша проблема, яку зараз намагаються вирішити лікарі. Сподіваюся, до літа буду Джастіном Бібером”, – сказав Андрій Михайлович.

Данилко зізнався, що мав роман із колегою Інною Білоконь. Вона грає маму Сердючки.

“Наша зустріч – це була повна антипатія. Я думав: “Боже, шо це?”, і так само думала вона. Вона була красунею, а я був красень, як Селена Гомес і Джастін Бібер. У неї була спідниця-Тетянка, турецький светр, мілірування… І я був теж красень, спеціально одягав більшу куртку, щоб більшим здаватися. Тому що без неї я худий був, реально швабра”, – сказав співак

“У мене не було прикладу сім’ї: тато, мама, день народження. Я завжди належав собі, тому я і шукаю собі якусь форму існування. От зараз мені комфортно одному. У мене був період, десь у 90-х, спільного якогось проживання, але зараз я навіть не можу собі це уявити”, – розповів він.

При цьому на запитання, чи він зараз кохає, Данилко сказав:

“Напевно, так. Якісь є речі… От хотілося, щоб було так, але так не виходить. Я не хочу страждати, мені так набридло страждати. У мене була депресія цілий рік, і я дуже важко це переніс. Це було пов’язно зі стосунками, і я навіть не міг подумати, що зі мною може таке статися. Я якось із цим упорався. Допомагає лише іронія. Я щаслива людина, але мені треба бути самому”, – сказав Данилко.