Збірна України насилу обіграла Мальту у відборі на Євро-2024 – Ярмоленко не забив пенальті (відео)

Підопічні Сергія Реброва не без проблем здобули другу перемогу у кваліфікації на континентальну першість.

Збірна України обіграла команду Мальти в матчі 4-го туру відбору на Євро-2024. Поєдинок завершився мінімальною перемогою “синьо-жовтих” – 1:0.

Через війну з російськими окупантами номінально домашня для української збірної зустріч відбулася у словацькій Трнаві, пише ТСН

Підопічні Сергія Реброва досить кволо провели перший тайм, створивши обмаль гольових моментів біля воріт суперника. На 16-й хвилині рахунок міг відкривати Владислав Ванат, але ударом у дотик з меж карного майданчика не влучив у ворота після прострілу Віктора Циганкова з лівого флангу.

У компенсований до першого тайму час “синьо-жовті” таки відправили м’яч у сітку воріт мальтійців, але цей гол не було зараховано. Дальній удар Руслана Малиновського відбив другий голкіпер збірної Мальти Меттью Грек, який вийшов на поле замість травмованого Генрі Бонелло. Потім Ванат влучив у стійку, а Циганков нарешті добив м’яч у ворота. Проте рефері зафіксував офсайд у Ваната.

На старті другої половині зустрічі українці отримали чудовий шанс розпечатати ворота мальтійської збірної. Після удару Тараса Степаненка м’яч влучив у руку Жану Боргу – арбітр переглянув відеоповтор і призначив пенальті. Але капітан збірної України Андрій Ярмоленко з 11-метрової позначки пробив у поперечину.

“Синьо-жовті” продовжили тиснути на ворота суперника і на 69-й хвилині заробити ще один пенальті – Жан Борг збив Ярмоленка у карному майданчику мальтійців. Вирок успішно виконав Циганков, розвівши м’яч і голкіпера по різних кутах.

Наприкінці поєдинку підопічні Реброва володіли м’ячем, але не стали великими силами атакувати, щоб без ризику зберегти переможний результат. У підсумку наша команда виграла з мінімальною різницею в рахунку.