Збірна України здобула перемогу у 1\8 фіналу Євро-2020

У матчі 1\8 фіналу чемпіонату Європи з футболу збірна України перемогла команду зі Швеції з рахунком 2:1.

У першому таймі відзначився Олександр Зінченко. Футболіст відкрив рахунок поєдинку на 28 хвилині, і вивів команду вперед. Результативний пас віддав Андрій Ярмоленко.

Однак, на 43 хвилині скандинавська команда змогла реалізувати момент, Еміль Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі .

Перша заміна від Андрія Шевчена відбулась на 61 хвилині. Замість Миколи Шапаренка на поле вийшов Руслан Малиновський

На 67 хвилині українці розіграли неймовірну атаку, яка закінчилась ударом Ярмоленка по воротам суперника, однак Андрій не зміг реалізувати задумане.

На 79 хвилині Андрій Ярмоленко отримав жовту картку “за розмови” після того, як його збив Екдаль, і арбітр зафіксував порушення.

На 82 хвилині збірна Швеції зробила дві заміни: Бенссон вийшов замість Аугустінссона та Томас Крафт замість Мікаеля Лустіга.

Швед  Форсберг на 85 хвилині заробив жовту картку за порушення проти Тараса Степаненка.

Арбітр компенсував +2 хвилини до основного часу.

Розпочалася перша додаткова 15-хвилинка.

91 – Артем Бєсєдін вийшов замість Романа Яремчука.

94 – Тараса Степаненка замінив Євген Макаренко.

97 – Робін Квайсон вийшов замість Деяна Кулусевські.

98 – Даніельсон грубо зіграв шипами в коліно Бєсєдіну, але отримав лише жовту картку.

99 – Удаление! Арбитр посмотрел видеоповтор и показал Даниэльсону красную карточку!

Віктор Циганков вийшов на поле замість Артема Бєсєдіна. Дуже складно овертайм обом командам.

Після завершення першого тайму додаткового часу збірна України зробила ще одну заміну, на поле вийшв Артем Довбик замість Андрія Ярмоленка.

Андрій Шевченко на 118 хвилині зробив ще одну заміну, і на поле вийшов Роман Безус замість Сергія Сидорчука.

Артем Довбик зміг реалізувати момент і забив вирішальний гол!

Україна перемогла Швецію (2:1) та вперше в історії пройшла в 1/4 Чемпіонату Європи