Зеленський розповів, як дивиться і реагує на жарти “Вечірнього кварталу”

Президент України Володимир Зеленський розповів, що в нього немає часу дивитися шоу “Вечірній квартал” студії “Квартал 95”, співвласником і художнім керівником якої він був до того, як очолити державу.

Про це він сказав в ефірі програми “Світське життя”, коли ведуча Катерина Осадча запитала президента, чи досі він відстежує те, що відбувається в проєкті, – пише Оbozrevatel.Зеленський підтвердив, що на початку його президентства колишні колеги дійсно цікавилися його думкою щодо тих чи інших моментах шоу і він відповідав їм. Однак зараз президент не має часу для перегляду “Вечірнього кварталу”

“З самого початку вони мене запитували, як я думаю, так, я щось відповідав. Я, на жаль, не кожен раз можу дозволити собі подивитися “Квартал”, немає часу, скажу чесно. Але коли я щось дивлюся, я завжди їм пишу, що сподобалося, а що ні, і все”, – сказав Зеленський.

Як відомо, два роки тому актриса “Вечірнього кварталу” Олена Кравець у програмі “Світське життя” розповіла, що Зеленський продовжив участь у роботі “Студії 95” і не залишив усі робочі чати. За словами Кравець, на той момент президент “все перевіряв” і “вичитував тексти”.

При цьому прессекретарка Зеленського Юлія Мендель в ефірі тієї самої програми повідомила, що глава держави не має впливу на роботу “Кварталу”.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини