Жахливі умови та високі ціни: туристи розповіли всю правду про українські зимові курорти

Гірськолижний сезон у самому розпалі, а в соціальних мережах десятки незадоволених українців нарікають на вітчизняні курорти. Головні претензії стосуються, як не дивно, найвідоміших напрямків.

Що викликало обурення в туристів у Буковелі, Славському та Драгобраті – у добірці OBOZREVATEL.

Буковель – великі черги та захмарні ціни

Те, що відпустка в Буковелі – справа не з дешевих, вже нікого не дивує. Але навіть досвідчені туристи цьогоріч скаржаться на неймовірно високі ціни. Борщ по 300 гривень та кава по 120 – це перебір навіть для такого курорту.



Ціни в Буковелі дивують туристів.

Проте це не єдиний недолік, який знайшли українці. В мережі гуляють десятки фотографій із натовпами людей біля підйомників. Туристка Леся пише: “У Буковелі неймовірні черги. На популярні підйомники треба стояти 40 хв. А в іншому, Карпати неймовірні”.

Туристи скаржаться на великі черги.

Користувачка Facebook Наталія теж нарікає: “Для тих, хто збирається на лижі, прийміть до уваги. Л*х-Даун по-Буковельськи. Кілометрові черги”.

 

Дорогою на курорт стоять затори.

Інші туристи діляться своїми фотографіями, на яких можна побачити, як сотні туристів скупчилися біля підйомників. Про дотримання карантинних умов і не йдеться.

У черзі треба відстояти близько години.

Славське – старі підйомники й розбиті дороги

Хто бував у Славському, той знає головні проблеми цього курорту. Високі ціни, низька якість обслуговування та дороги, якими неможливо проїхати. Туристи масово скаржаться на те, що цей напрямок не забезпечує нормальних умов для проживання і катання на лижах. Водночас вартість відпустки тут не дешевша, ніж за кордоном.

Володимир ділиться своїми враженнями від цього напрямку: “В Славському значно дорожче, ніж в Австрії, просто ці витрати і розмиті в часі, і приховані. Додати до скіпасу в Славському вартість доїзду УАЗиком до гори (в Австрії скібуси безкоштовні), страховку (в Славському нема), рятівників, медпункт, інфоцентр, паркінг, службу безпеки, гарантію від виробника підйомника, що він не вклякне, періодичний сервіс всього заліза і енергомережі, все що потрібно для дотримання та перевірки дотримання охорони праці (цього всього теж у Славському нема), потім порахуйте кількість і зручність підйомників в Австрії і Славському, і Австрія вийде рази в 4 таньше (дешевше. – Ред.)”.

У Славському дуже високі ціни.

Також туристи не задоволені підйомниками і кажуть, що “за одну поїздку сто разів прощаєшся із життям”.

Туристи скаржаться на аварійні підйомники.

Підйомники в аварійному стані.

Драгобрат – проблеми з електроенергією і непрацюючі підйомники

Кілька туристів, які цьогоріч відпочивали на Драгобраті, скаржаться на жахливі умови проживання на курорті. У когось зникало світло і неможливо було замовити їжу в місцевому кафе. Інші нарікають на довгі черги.

Користувачка Facebook Олександра пише: “Це пекло, обкрадання, відсутність електроенергії і як результат – непрацюючі підйомники. Три дні тортур, а не відпочинок у горах”.

У Драгобраті великі черги.

Подібне враження від курорту залишилося у ще однієї туристки – Яни: “Тут на добу може зникнути світло і не працюватимуть кафе й підйомники. Тут немає банкоматів. Тут немає снігових пушок. Тут тільки пішки, на конях або на “таблетці”, ніякого таксі. Тут взимку може йти злива як з відра. Тут крісла працюють дуже рідко, бо то вітер, то туман, то немає електрики. Тут кожен підйомник у власника і платити щоразу треба окремо”.

У Драгобраті є проблеми з електроенергією.

Проте багато туристів сходяться на тому, що Українські Карпати самі по собі дуже гарні. І сюди варто їхати хоча б для того, щоб насолодитися чудесними краєвидами.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини