“Злякалася за сина”: Фокіна у болгарському готелі зіткнулася з агресією росіян

Співачка Маша Фокіна, яка відпочиває в Болгарії з 3-річним сином, зіткнулася з російською агресією у готелі. 

На другий день відпочинку двері її номера обкидали гнилими фруктами. При цьому адміністрація готелю відмовила Маші у допомозі, – пише Таблоїд.

Про інцидент вона написала в своєму Instagram.

“…Це був другий день відпочинку, ми були з дитиною біля басейну, коли я почула знайомі ноти – заграла моя пісня “Спалахи”, я відчула, що Україну люблять і слухають пісні українських артистів. Наскільки я була розчарована, коли, прийшовши до себе в номер, побачила, що наші двері були обкидані гнилими фруктами”, – зізналася Фокіна. 

“Після цього інциденту я одразу звернулася до працівників готелю. І попросила показати на камерах, хто зробив мені такий сюрприз. На ресепшені мені відмовили у допомозі. Я одразу ж зателефонувала до чоловіка, і ми вирішили, що треба дзвонити в поліцію, оскільки я відпочиваю з трирічною дитиною одна в чужій країні.

Як тільки всі присутні почули, що хочу викликати поліцію, вони сказали, що зроблять це самостійно. Замість поліції приїхали 4 чоловіки “за поняттями” і грубо сказали мені йти в номер, на що я відмовила. У свою чергу вони взяли мене за руку і провели до ліфта. Те, що я злякалася, нічого не сказати, але не за себе, а за свого маленького сина, безпека якого стоїть на першому місці”, – розповіла Маша.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини