Злодій пограбував її автомобіль, але забув всередині свій телефон. Тоді вона подзвонила його мамі

Коли Еліза Вебб виявила, що її автомобіль пограбували, вона не стала поспішати зі зверненням в поліцію. Замість цього вона вирішила покарати зловмисника іншим способом і… подзвонила його матері!

Злодій пограбував її автомобіль, але забув всередині свій телефон. Тоді вона подзвонила його мамі - 1

Так, саме так. Горе-злодій вкрав деякі особисті речі з автомобіля Елізи, але забув свій телефон на передньому сидінні. Жінка без зусиль знайшла номер телефону матері хлопця та пояснила їй, що сталося.

У цей момент історія мала б прийняти комічний оборот, однак те, що сталося далі, дуже зворушливо.

Як людина, що має досвід роботи з важкими підлітками, Еліза знала, що іноді вони роблять дійсно дурні й необдумані вчинки. Жінка вірила, що кожна людина заслуговує на другий шанс. Тому вона вирішила придумати ефективний спосіб дати важливий урок хлопцеві, не звертаючись при цьому в поліцію.

Злодій пограбував її автомобіль, але забув всередині свій телефон. Тоді вона подзвонила його мамі - 2

Як тільки вона з’явилася на порозі будинку юного злочинця, вона прочитала в його очах почуття провини і каяття. «Він виглядав переможеним і зламаним, — каже Еліза. — Він дивився на мене так, ніби ось-ось заплаче ».

Як з’ясувалося, автомобіль Елізи був не єдиним, який група підлітків пограбувала в той вечір. Вони зламали та обікрали близько 10 машин. Звичайно, більшість людей звернулася за допомогою в поліцію. Але Еліза все одно мала намір достукатися до свідомості хлопців, які ще не заплямували своє життя кримінальною відповідальністю. Вона вирішила придумати для них покарання, яке показало б їм всю аморальність їх дурного вчинку.

Обговоривши це з матір’ю підлітка, Еліза придумала покарання для хлопців. Вони повинні були зібрати всі викрадені речі та ходити від хати до хати, повертаючи їх власникам.

Злодій пограбував її автомобіль, але забув всередині свій телефон. Тоді вона подзвонила його мамі - 3

Саме так хлопці й зробили. Вони ходили по домівках та повертали награбовані речі, особисто просячи вибачення у кожної жертви.

Рішення Елізи — приклад справжньої справедливості та добросердя, адже тільки людина з великим серцем буде думати про долю іншого, навіть будучи його жертвою. На щастя для цих підлітків, вони зустріли цю жінку й тепер у них з’явився другий шанс.

Сподіваємося, вони винесли хороший урок з цієї ситуації і більше ніколи не будуть потрапляти в подібні халепи.

За матеріалами clicow.