Золоті каблучки для жінок – які вони?

Прикраси із золота сьогодні застосовні як в повсякденному житті, так і для урочистих подій – день народження, заручини, весілля. Так склалося, що такі вироби тісно пов’язані з певною символікою і тягнуть за собою своєрідну історію. Які бувають різновиди і види, розглянемо далі.

Кільця – сьогодні одні з найпопулярніших і улюблених прикрас. Без них не обходиться жодна представниця жіночої статі, та й чоловіки нерідко використовують прикраси для доповнення свого образу. Фахівці торгового дому  Злато перед вибором радять уважно ознайомитися з характеристиками виробів, так як золоті жіночі каблучки   представлені у величезному асортименті.

Які бувають види металу і як їх поєднують?

Золоті каблучки виготовляються зі сплавів різної проби (375, 585, 750), де по метричній системі, проба відповідає кількості грамів. Чим вище чистота  золота в складі сплаву , тим вище ціна на виріб. Разом з цим знижується його якість – воно стає м’яким і крихким, це обумовлено його схильністю до подряпин і різного роду деформації. Через м’якість кріплень, в таких кільцях швидко випадають камені. Таким чином, в ювелірних прикрасах метал найвищої 999 проби практично не використовується.Вироби з золота бувають таких кольорів:

 • біле – з паладію, платини і нікелю;
 • жовте – містить в своєму складі мідь і срібло;
 • червоне – з цинку і міді;
 • чорне – складається з кобальту і нагрітого хрому;
 • зелене золото – з нікелю, срібла, міді і калію.

Сьогодні користуються особливим успіхом кільця, що поєднують в собі кілька металів різного кольору. Класикою для обручок залишається біле золото з будь-яким гравіюванням і символікою.

кільця
Фото © Zlato

Дизайн кілець

Вибрати кращий варіант прикраси досить просто, спираючись на власну перевагу. Способи оформлення перснів досить різноманітні, так що підібрати ідеальне – не складе труднощів. Асортимент виробів умовно можна розділити на такі види:

 1. Великі кільця з орнаментом.
 2. Тонкі кільця з алмазним огранюванням або родієвим напиленням.
 3. Печатки з геометричною символікою.
 4. Комбіновані вироби.
 5. Кільця, декоровані квітами, рослинними і геометричними елементами.
 6. Вироби з нанесенням сітки.
 7. Талісмани з написами (зображення тварин, птахів тощо).
 8. Широкі кільця. Їх вибирають дами, які хочуть підкреслити статус і елегантність.

Золоте кільце є для жінки кращою прикрасою, що підкреслює жіночність, почуття смаку і стилю. Купити прикрасу можна не тільки в ювелірному супермаркеті, також надається можливість замовити його по інтернету, де по фото можна порівняти всі моделі між собою, спираючись на описані параметри. Магазин  Zlato – один з найбільших гіпермаркетів ювелірних прикрас, який дає шанс кожній жінці відчути себе щасливою!