10 неймовірних жінок, які змінюють світ

Є багато жінок у світі, які заслуговують визнання за свою дивовижну роботу. Ці жінки формують майбутнє світу і змінюють соціальну думку та стереотипи. Наприклад, сьогодні в бізнесі жінки вже становлять третину всіх людей, які займаються підприємницькою діяльністю, і щодня ця цифра збільшується, інформує Ukr.Media.

Сабріна Патерскі: “новий Ейнштейн”

Сабріна Патерскі – дивовижна 25-річна американська фізик-теоретик з Чикаго, яка змусила світ заговорити про неї. Forbes вже назвав її “Новим Альбертом Ейнштейном”.

Дивлячись на цю дівчину, ви просто неможливо повірити, що такі люди, як вона, існують. Вона не просто красива і розумна, вона геніальна. У віці від 12 до 14 років, вона побудувала свій власний моторний літак Zenith Zodiac, який коштував близько 36 тисяч доларів. У віці 16 років вона вже літала як тест-пілот.

Малала Юсафзай: Борець за освіту жінок і дітей

Видатна Малала Юсафзай – 21-річна дівчина з Пакистану, яка зробила багато чого, щоб змінити цей світ на краще. Колишній пакистанський прем’єр-міністр вже назвав її «найвідомішою громадянкою» країни. Хіба це не неймовірно? Разом зі своїм фондом вона бореться за права людини і жіночу освіту. У цій короткій статті навіть неможливо описати всі її досягнення.

У такому молодому віці вона стала наймолодшим ​​лауреатом Нобелівської премії. Вона також є автором 2 книг, а її фонд “розбиває бар’єри, які перешкоджають більше 130 мільйонів дівчат у всьому світі ходити до школи”.

Джейн Гудолл: Жінка, яка надала нового змісту слову “людина”

Джейн Гудолл не залишається осторонь від екологічних проблем і не байдужа відносно майбутнього тварин і людей. Вона є однією з тих людей, які борються за права тварин і намагаються зробити наш світ кращим і приємнішим. Гудолл по суті «перевизначила сово людина» і знайшла новий підхід до поведінки тварин. Ми не єдині на цій планеті!

В одному інтерв’ю вона каже: «Моя робота, здається, все частіше дає людям зрозуміти, що замість того, щоб нічого не робити і занурюватись у депресію, вони повинні діяти. Якщо ми не зможемо залучити багато людей до спроб створити кращий світ для наших правнуків, краще припинити народжувати дітей взагалі ”.

Мелінда Гейтс: Жінка з правом голосу – це сильна жінка

Форбс назвав Мелінду Гейтс найпотужнішою жінкою у філантропії. Щедра, добра, красива. Це якості, які описують Мелінду Гейтс. Ви можете собі уявити, що її приватний благодійний фонд налічує 40 мільярдів доларів? Ця жінка – це не просто філантроп і ділова жінка, а пристрасний захисник жінок і дівчат.

У 2016 році вона оголосила свою нову місію – збільшити кількість жінок у технологіях: «Для мене технологічна галузь – одна з кращих місць для роботи. Якби я знову працювала, я б працювала в біологічній науці або техніці. Все менше жінок спеціалістів у цих галузях, ми повинні це змінити на користь для суспільства.

Аун Сан Су Чжі – Жінка, яка перемогла генералів

Ця жінка надихає багатьох. Вона ніколи не відмовлялася від боротьби з насильством, незважаючи на всі труднощі! Такі жінки можуть керувати світом. Через свою відверту думку, вона залишалася під домашнім арештом майже 15 років, ставши однією з найвідоміших політичних в’язнів у світі.

Але навіть під час цього арешту їй було присуджено премію Сахарова за свободу думки 1990 року та Нобелівську премію миру в 1991 році! Вона змінила багато думок людей і мала великий вплив на історію її країни.

Еллен Очоа: Космонавт і герой

Еллен Очоа – американський інженер і колишній космонавт, і, звичайно, герой для багатьох людей! Вона зробила 4 космічні польоти і стала першою іспаномовною жінкою, яка полетіла в космос.

Очоа зробила величезний внесок у розвиток суспільства і створила оптичні системи для обробки інформації. Це відкрило двері для використання роботів у виробництві. Завдяки геніальному розуму Очоа отримала велику кількість нагород, а серед них – «Виняткова медаль служби NASA» в 1997 році.

Лінда Вахнер: Творчий геній у бізнесі

Лінда Дж. Вахнер – це не просто велика жінка. Вона змінила громадську думку про жінок у бізнесі. Вахнер є прикладом для молодих дівчат, які хочуть бути успішними діловими жінками. Але всі її досягнення прийшли тільки тоді, коли вона прийняла рішення перемогти у віці 11 років після того, як вона провела рік прикута до ліжка. У 1992 році Вахнер назвали найуспішнішою жінкою в Америці, а в 1993 році однією з найсильніших босів. Можна багато обговорювати її підхід до своїх співробітників та її бізнесу, але немає ніяких сумнівів у тому, що вона є справжнім лідером.

Стеф Габріел: Обережно, пластик!

View this post on Instagram

Today was amazing! Absolutely loved sharing my wild rollercoaster of a journey with @oceanzen_bikini with such a beautiful crowd of young entrepreneurs at the @minding.her.business event! . There are so many challenges with launching and managing a business, and I’ve learned some hard lessons from taking risks and doing things blind. It might look easy from an outside perspective but there’s been so many challenges and knock backs behind the scenes over the years. I’m so proud to see our @oceanzen_bikini community flourish and grow and that you guys believe in our cause for a cleaner ocean as much as us. THANK YOU for your continued support, it means the absolute world every single day! 💕Wearing @runwaycloset_aus

A post shared by Steph Gabriel (@stephyygabriel) on

Ця дівчина – прекрасний активіст, підприємець і морський вчений. Але головне, про що вона дійсно піклується – це навколишнє середовище. У 2014 році Стеф заснувала компанію, яка продає купальники з пластикових пляшок та кинутих рибальських мереж з океану. Це просто чудова ідея. Її гасло – «рятувати океан, одне бікіні за один раз».

Її екологічний підхід до бізнесу заохочує людей думати про власне використання пластику і майбутнє нашої планети.

Юсра Мардіні: Від біженця до олімпійця

Юсрі Мардіні лише 20 років, але її історія є мотивацією для багатьох з нас. Вона народилася в Сирії, і коли її будинок був знищений під час війни, вона вирішила втекти через Грецію з 18 іншими мігрантами. Смілива і ризикована. У човні, в якому вона тікала, поломився двигун, і човен почав тонути в Егейському морі. Юсра, її сестра і ще 2 людини штовхали човен протягом 3 годин, поки вони не прибули до Лесбосу. Вона справжній герой, який знає, як знайти вихід.

Сьогодні Юсра живе в Німеччині і входить до команди олімпійців – біженців. Незважаючи на все, вона довела всьому світу, що вона приголомшлива і взяла участь у літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в 2016 році.

Даніель Фонг: Створення недорогої і чистої енергії

View this post on Instagram

Government Shutdown

A post shared by Danielle “afk” Alyha Fong Khan (@daniellefong) on

Даніель Фонг закінчила школу і була прийнята в коледж у віці 12 років. Цього вже достатньо, щоб сказати, що вона крута! Коли їй виповнилося 22 роки, Фонг разом зі своїми друзями заснувала компанію-стартап під назвою LightSail Energy. Вони розробляють форму накопичення енергії стисненого повітря. Вона може змінити майбутнє нашої планети.

В 2011 році вона була визнана Forbes як підприємець у списку «30 молодші за 30» і названа людиною, яка «може врятувати світ».