Вчитель математики Дмитро Номіровський, який викладає у онлайн-школі, пояснив, чому педагоги так часто помиляються. Про це він напиав у своєму Facebook.
Чоловік, зокрема, зазначив, що вчителі працюють задарма, весь матеріал готують самостійно, а в проекті нема редакторів, які б перевіряли кінцевий відеоматеріал відзнятих відеоуроків. Номіровський також написав про те, що в його відеоурок без його ж відома дописали неправильну відповідь.
Вчителб переконаний – помилки з такою організацією траплятимуться і надалі.
«Кілька інсайдів про уроки на ТБ.
Помилки ще будуть. І ймовірно багато. Це тільки перші ластівки пішли. А як інакше, якщо:
1) Вчителів зібрали в пожежному порядку, кого змогли знайти. Без кастингу і проб. Більшість бачать камеру вперше в житті.
2) Вчителі працюють, поки у всякому разі, виключно на своєму ентузіазмі, тобто даром.
3) Від основної роботи в школі вчителів ніхто не звільняв. А там, як ви знаєте, своя дистанційна освіта 24/7.
4) Тривалість проекту весь час змінюється. Спочатку було 3 тижні, потім 7, далі 8. Тепер, якщо не помиляюся, 10 тижнів. А кожна зміна – це зміни в плануванні уроків. Це все, звичайно, теж на вчителя.
5) Сценарії уроків, ілюстративні матеріали, презентації вчитель робить сам, без будь-якої допомоги.
6) Коректорів та редакторів, відповідальних за перевірку цих матеріалів, в проекті просто немає.
7) Ніякої можливості переглянути і внести правки в уже змонтоване відео не існує. Чому? А тому, що монтаж йде в ніч перед ефіром на ТБ. Кажуть, що продакшн не встигає робити раніше. Підозрюю, що підсумкове відео взагалі ніхто не встигає дивитися – відразу в ефір.
Я спробував домогтися перегляду свого першого уроку. Дійшов до продюсера. Отримав від нього по шапці, оскільки (цитата) «потрапляння в ефір більше пріоритетне завдання ніж задоволення чиїхось інтересів». «Чиї-небудь інтереси» – це він про моє бажання зробити якісний продукт. Помилки на моєму першому уроці, до речі, уникнути так і не вдалося. Хтось на етапі монтажу, що не зв’язавшись зі мною, вирішив самостійно написати «правильну відповідь: 50 коп» до найпростішої задачі (див. Мій попередній пост).
Поняття не маю, чи можна було в умовах, що склалися, організувати процес краще. Цілком може бути, що й ні. Або так або ніяк. Але якщо вже так, то давайте перестанемо дивуватися, чому у вчителя географії атлантичний океан борознить простори великого театру»
Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини