Китаєць вибрав в дружини українку. Батьки молодого втратили дар мови від поведінки нареченої

Батьки китайських хлопчиків із трепетом чекають момент, коли їх син одружується. Все через місцеві традиції, за якими мама і тато нареченого повинні «викупити» наречену. Форма і сума викупу може різнитися залежно від провінції, але в будь-якому випадку гроші це чималі.

Так, наприклад, за інформацією видання «Женьмінь жибао», в Пекіні родичам нареченого необхідно викласти за наречену 200 000 юанів (більше 30 000 доларів) і подарувати молодим квартиру.

Подібне можна зустріти і в інших країнах Азії, а також в Африці. У нас теж існує традиція викупу нареченої, проте вона має більше символічний характер. А останнім часом багато молодят і зовсім від неї відмовляються.



Мати і батько Хе Пенвея з провінції Шаньсі зраділи, коли син повідомив, що знайшов свою суджену. Але в той же час вони й гадки не мали, скільки батьки нареченої запросять за неї. Адже дівчину звуть Інеса і вона перекладачка з України, а з місцевими запитами батьки нареченого були незнайомі.

Яке ж було здивування китайців, коли батьки Інеси не вимагали ані копійки. Здивований батько нареченого сказав:

«Батьки дівчини не призначили ціну за неї, а також не зажадали, щоб ми купили машину або квартиру».

Весілля відбулося 8 березня і для містечка, в якому народився і виріс наречений, це стало справжньою подією.

«Весілля було досить просте. Ми готувалися до неї всього тиждень. Наші родичі сказали, що ще ніколи не бачили нареченого перед торжеством таким спокійним і розслабленим », – поділився батько новоспеченого чоловіка.

Зараз Інеса і Хе зайняті створенням власного бізнесу. А через кілька років пара планує поїхати на батьківщину дівчини і влаштувати там ще одне весілля. Однак цього разу за українськими традиціями.

Дивно, як сильно можуть відрізнятися погляди на одні й ті ж речі в різних країнах. Але перед любов’ю усі рівні і їй все одно на відмінності культури та менталітету. Так що давайте побажаємо успіхів цієї чудової парі!

За матеріалами Неймовірно.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини