Україна багата своїми прекрасними куточками. Один з них – це величні Карпати. Як прокласти свій маршрут, щоб намилуватися найкрасивішими місцями Карпат, читайте у підбірці топ 15 красивих місць.
Ваше знайомство з Карпатами має розпочатися з Говерли. Це найвідоміша гора України, їй немає рівних за висотою в країні. Гора на щастя має дуже зручну вершину, великий плоский майданчик, де відкривається незабутній краєвид.
Свидовецький хребет – це один з найбільш мальовничих у Карпатах: гірські букові ліси, пасовища у зелених травах і барвисті гори. Що крок, то красивий краєвид.
Озеро Синевир – найвідоміше озеро країни. Його ще називають перлиною Карпат. Щороку до нього з’їжджаються тисячі мандрівників.
Гора Вухатий Камінь, де мальовничі схили. Хитромудрі зображення, намальовані за задумом невідомого художника, ще називають «церквами». Саме з цього місця відкриваються вражаючі краєвиди. Тут неодноразово проводяться піші походи. Гора увійшла до числа популярних туристичних маршрутів.
Криворівня – це маленьке гуцульське село, яке переносить вас у іншу реальність. Село оточене гірським кільцем, в середині якого хлюпоче гірська річка.
Гора Шпиці постійно притягує до себе негоду. Форми скелі незвичні. Звідси добре видно: Вухатий Камінь, Бребенескул, Дземброня, Туркул, Петрос і, звичайно, Говерлу.
Скелі Довбуша – створені природою, могутні форми, обриси величезних скель і гігантських каменів чимось нагадують неймовірні силуети фантастичних істот. Кажуть, що кожна скеля зображає частину тіла національного героя Олекси Довбуша.
Парк «Сколівські Бескиди» розташований між трьома карпатськими річками – Опір, Стрий і Мізунка. У лісах Карпат і сильні буки, і стародавні смереки і ялиці ростуть тут вже більше сотні років. Можна поглянути на водоспади, рідкісні тварини та заповідник «Тустань».
Печера Попелюшка, назву отримала за свою скромність. Адже, вхід здається непримітним, а от далі, ціле підземне царство. Це гіпсова печера, є третьою у світі за площею, має величезні лабіринти, зали та підземні озера.
Печеру Молочний камінь століттями споруджував білий вапняний розчин, який повільно стікав по стінах печери. Кажуть, щоб не розгнівати господаря тут краще ходити з провідником.
Водоспад Шипіт оточений смарагдом зелені – коштовна прикраса Карпат, яка виблискує у променях сонця. Це найбільш повноводний водоспад Закарпаття. Найкращий час для споглядання на його перливи – весна та літо.
Води мінеральних джерел Східниці покращують здоров’я. Є одне з найбільших у Європі, вміщує 40 джерел. Крім води, можна оздоровитися мінеральними грязями.
Високогірне озеро Несамовите є однією з перлин Карпат. Своїми обрисами нагадує Антарктиду, адже є льодовикового походження.
Три бурхливих каскади обрушуються вниз по обривистих скелях – це Манявський водоспад. За легендою, тут можна почути карпатських німф.
Озеро Герешаска та Драгобратський водоспад, неперевершений природний ансамбль, який поєднує у собі шумливий водоспадом і тихе гірське озеро прямокутної форми. Висота водоспаду 7 метрів.
За матеріалами Сома.
Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини