Антиперспірант VS дезодорант: що взяти в спортзал

Мотивація для походу в спортзал може бути надзвичайно різною. Хтось, можливо, просто пішов за компанію, хтось хоче покращити загальне самопочуття чи відповідати певним критеріям фігури, хтось — готується до змагань. Але є певні загальні для всіх правила і список речей, які потрібно взяти із собою на тренування. 

Обов’язково до зали треба взяти спортивну форму, спеціальне взуття, воду. За бажанням можна взяти плеєр чи годинник, хоча зазвичай у тренувальні вже лунає динамічна музика. Також не завадять серветки. Обов’язково візьміть окремий рушник та гумові капці для душу. Фен для волосся вже має бути в душових, а от гель для душу й шампунь будуть не скрізь, тому краще взяти їх з собою.



Обов’язково треба взяти на тренування і засіб від поту. Ознайомитись із різними варіантами ви можете за посиланням. Але спочатку давайте розберемось, у чому полягає різниця між дезодорантом і антиперспірантом.

Дезодорант маскує запахи віддушками, жодним чином не впливаючи на потовиділення. Антибактеріальні речовини на кілька годин нейтралізують бактерії, які викликають неприємний запах.

Антиперспірант діє інакше: солі цинку та алюмінію проникають у потові залози та густішають під час контакту з потом. Таким чином пори блокуються, не даючи вам спітніти. Теоретично це виглядає заманливо: ви активно займаєтесь, а ваша шкіра під пахвами залишається сухою… Але пітніти — це природно! А ось блокувати пори під час активних тренувань — ні. Тому антиперспірантами не варто зловживати. Якщо ви збираєтесь добре позайматись — душ і дезодорант ваші кращі друзі.

Тепер давайте розберемось із форматом. Дезодоранти у формі спрею не лишають слідів на одязі, але найменш економні: зазвичай їх вистачає на 3 тижні щоденного користування. Крім того, з усіх форматів балон займає найбільше місця.

Стіковий засіб лягає на шкіру щільним шаром, однак може залишати білі сліди на одязі. Роликовий, як і гелевий, залишає одяг чистим, але сохне довше. До того ж, не усім подобається відчуття плівки на шкірі. Миттєво всмоктується та не залишає слідів на шкірі дезодорант у вигляді сухого крему. Він ще й додатково зволожує та живить шкіру, однак забезпечує не найкращий захист, якщо ви сильно пітнієте.

Головне пам’ятати: всі ці засоби наносять на чисту суху шкіру. Лише тоді ви отримаєте результат. Продуктивних та безпечних тренувань!

Джерело: Бджола

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини