Чака Норріса звинуватили в участі в заворушеннях у Вашингтоні: актор це заперечив

Відомого американського актора та майстра бойових мистецтв Чака Норріса запідозрили в участі в штурмі Капітолію. Зірка заперечив це, зазначивши, що він завжди виступав за справедливість.

Чак Норріс заперечив, що був на заворушеннях

Чака Норріса звинуватили в участі в заворушеннях у Вашингтоні після розповсюдження мережею фото, де зображений чоловік, дуже схожий на нього, передає 24 канал. Американський актор та майстр бойових мистецтв заперечив це, опублікувавши допис на особистій сторінці в твітері.Чак Норріс зазначив, що нещодавно дізнався, що під час заворушень в Капітолії був його двійник. А сам він виступав і завжди виступатиме за порядок, закон та справедливість.

“Це був не я, і мене там не було. У нашому суспільстві немає місця для насильства будь-якого виду. Я є і буду завжди за правопорядок” – написав Чак Норріс.

Окрім того, інформацію про присутність знаменитості на заворушеннях спростував його менеджер Ерік Критцер. Він наголосив, що Чак був у Техасі з родиною. А чоловік, зображених на фото, не такий красивий, як актор.

Що відомо про фото з чоловіком, схожим на Чака Норріса

На початку цього тижня мережею почала поширюватися світлина з заворушень, де зображений чоловік з бородою, форма обличчя якого дуже схожа на форму обличчя Чака Норріса. Варто також додати, що зірка підтримував Дональда Трампа в 2016 році.