У російському цирку козлів і мавп одягли в нацистську форму на замовлення попів

Православна церква Росії замовила виступ тварин в державному цирку російської Удмуртії, на яких була надіта нацистська форма. Інцидент стався 8 січня.

На кадрах, які були опубліковані в соцмережах, видно, що мавпи були одягнені в нацистську форму. А на козлах надіті попони зі свастикою, передає Gazeta.ua.

У цирку пояснили, що виставу організувала місцева єпархія, а її сценарій передбачав “історичний екскурс, що висвітлює роль церкви в історії Росії і СРСР”. Також в установі додали, що символіка використовувалася в епізоді, який демонстрував події 1942 року, що стали “переломними під час війни”.Виступ символізував перемогу над фашизмом, підкреслили в Іжевській єпархії. А вистава не порушувала закону, який забороняє публічну демонстрацію нацистської символіки, тому що він не поширюється на випадки, коли “формується негативне ставлення до ідеології нацизму й екстремізму”.

Прокуратура Іжевська почала перевірку, йдеться в повідомленні на сайті відомства республіки.

Росіянин Михайло Боппосов із Якутії створив із гною символ прийдешнього 2021 року – бика. Творець скульптури сказав, що присвячує свою роботу медикам, які борються з коронавірусом.