Чоловік і візажистка: нардепка від “Слуги народу” оскандалилася через помічників

Народна депутатка від фракції “Слуга народу”, яка пройшла по округу №82 у Запорізькій області, Марина Нікітіна, взяла помічниками на платній основі свого чоловіка і візажистку.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України. Так, зарплату у нардепа отримуватимуть Олександр Нікітін і Вікторія Гужва. Їм будуть платити близько 17 тисяч гривень на місяць, – пише obozrevatel.
Чоловік і візажистка: нардепка від "Слуги народу" оскандалилася через помічників
Нікітіна взяла помічниками чоловіка і візажистку

Про свої помічників Нікітіна написала в Facebook.

“Олександр Нікітін організовував весь рух команди Зе! З січня 2019 по всьому 82 округу займався захистом результатів президентських виборів в обох турах як довірена особа Зеленського, потім як довірена особа ПП “Слуга народу”, він курирував волонтерський рух Зекоманди і продовжує цю діяльність. Саме за його знання округу і зв’язки з активістами і громадськістю він став помічником нардепа. Але аж ніяк не через родинні зв’язки”, – запевнила вона.
Нікітіна найняла помічником свого чоловіка

Раніше чоловік займався підприємницькою діяльністю – ремонтом автомобілів у місті Гуляйполе.
Чоловік і візажистка: нардепка від "Слуги народу" оскандалилася через помічників

У команді дружини він, за її словами, буде виконувати такі функції: опрацювання звернень громадян, зустрічі з виборцями, функції водія і охоронця і “це все в ненормований графік”.

Друга помічниця називає себе в соцмережах візажистом, бровістом, бізнес-коучем, маркетологом. Має досвід в б’юті-сфері близько 9 років. Крім того, займається магазином косметики.

За даними місцевого сайту 061.ua, в березні вона разом зі старшою сестрою Іриною була членом дільничної виборчої комісії в Пологівському районі від президента Володимира Зеленського.
Чоловік і візажистка: нардепка від "Слуги народу" оскандалилася через помічників

Нікітіна назвала Гужву волонтером команди глави держави.

“Ми познайомилися в Пологах під час роботи у виборчих комісіях. Ідейна людина, чесна і непідкупна. Вестиме, як помічниця, документообіг, працюватиме з кореспонденцією і ЗМІ”, – зазначила Нікітіна.
Візажист Вікторія Гужва стала помічницею нардепа Нікітіної

На громадських засадах помічниками нардепа стали ексспівробітник виконавчої служби Андрій Каверін і юрист Сергій Курдась.
Чоловік і візажистка: нардепка від "Слуги народу" оскандалилася через помічників