День вишиванки 2019: модні тренди та стильні ідеї

Вже цього тижня, 16 травня, в Україні святкуватимуть День вишиванки. Попри те, що історія вишиванок тягнеться ще в часи до нашої ери, вишиванки і сьогодні залишаються в тренді та повинні бути в гардеробі кожної модниці.

“Прямий” пропонує кілька варіантів луків з вишиванкою, які підійдуть кожній леді – пише Прямий

Вишиванки з резинкою по середині рукава. Їхня особливість: вони підходять до будь-якого образу: класичного, кежуал, до джинсів та спідниць. Також цього року дуже стильно, коли вишиванки яскравих кольорів, зокрема бордового, зеленого, рожевого. Такі вишиванки виглядають не просто стильно, але і елегантно, невимушено й водночас розкішно.

Довгі вишиті сукні. Вони нагадують стиль першої леді. Попри те, що вони максимально етнічні, вони дуже стильні. Такий наряд ідеально підійде як для офісу, так і для повсякденного носіння.

Якщо ж сукні в підлогу здаються вам занадто громіздкими, то є варіанти й покоротше – до колін та вище, а також вишиті сарафани. Ідеально підійдуть молодим дівчатам, яким є що показати.

Ну і, звісно, нетлінна класика – джинси з вишиванкою. Такий лук найкращий для повсякденного носіння, він зручний, а поєднання національних мотивів та сучасних джинсів викликають цікавий контраст в образі.