“До мене часто проявляють цікавість жінки” – Солістка GO_A Катерина Павленко

Солістка гурту GO_A Катерина Павленко прокоментувала чутки про свою нетрадиційну орієнтацію. Зі слів артистки, жінок вона справді приваблює. Але самій Каті до вподоби чоловіки.

Про свої закоханості та стосунки зірка розповіла в інтерв’ю Слава+.

“Те, що до мене часто проявляють цікавість жінки, то це було завжди, з дитинства. До стосунків не доходило ніколи, але до якихось розмов – доходило. Я не знаю, як на це реагувати… нейтрально”, – сказала співачка.

Найголовніше у стосунках для Катерини – це глибоке розуміння одне одного.

“Я маю бути впевненою, що це моя людина. Це відчувається… Мені дуже важливо, щоб мене розуміли. Я розумію, що я складна людина буваю… Коли все добре, то я рулю процесом, і в відносинах усе кльово. А коли в мене виникають труднощі, й коли мені потрібна підтримка, от саме в ці моменти ти можеш зрозуміти, що з тобою поруч за людина. І навіть якщо ти дуже сильно закоханий і бачиш, що людина не відстрілює взагалі, хто ти, вона тебе знає на рівні фактів, але не підозрює, що ти відчуваєш, то, принаймні, мені таке не підходить”, – пояснила вона.“Я коли закохуюся, то це надовго. Я більше однолюбка, я думаю”, – зазначила вона.

Зі слів артистки, в неї ніколи не було “швидких” стосунків, усі її романи тривали щонайменше три роки.

“Усі мої стосунки починалися з дружби. Це спочатку була дружба, глибокі розмови якісь, спільні тусовки, спільні інтереси, музика, а потім уже почуття”, – поділилася вона.

Що стосується родини, яку колись Каті хотілося би створити, то, на жаль, дівчина має особистий досвід “як не має бути”. Адже близьких стосунків із матір’ю в співачки нема, і спілкуватися їм складно. Павленко захоплюється сім’ями, де є тепло та гармонія.

“Якщо в когось є приклади, ким хочеться бути, у мене дуже багато було прикладів, як я не хочу жити”, – поділилася співачка, для якої прагнення вирватися з неблагополучного середовища, де вона зростало, стало потужною рушійною силою в житті.