Фантастичне кохання: у США інфіковані COVID чоловік і дружина померли з різницею в одну хвилину

Пара не встигла отримати щеплення від коронавірусу.

В американському Мічигані інфіковані коронавірусом чоловік і дружина померли в один день – з різницею у декілька хвилин.

Подружжя перебувало в одній лікарняній палаті, – пише ТСН.

Кел і Лінда Данем планували зробити COVID-щеплення, адже дбали про власне здоров’я і загалом вели здоровий спосіб життя. Утім, на початку вересня, за кілька днів до дати вакцинації, у них погіршилося самопочуття. Згодом їх шпиталізували до медзакладу з підвердженим коронавірусом. За словами дочки померлих Сари, стан батьків стрімко погіршувався і їх підключили до апаратів ШВЛ. Утім, їхнє здоров’я не покращувалося.У неділю, 26 вересня, Кел попросив працівників лікарні перевезти його в палату до дружини. В 11:07 за місцевим часом він помер. За хвилину – об 11:08, померла Лінда.

“Мама завжди говорила татові, що якщо він помре раніше за неї, то вона буде поруч з ним в цей момент. Так і вийшло”, – згадує жінка.

Американка каже, що для її батьків цей шлюб став другим і найщасливішим. За словами Сари, вони все робили разом: регулярно ходили до церкви і походи, проводили час з онуками. “Кохання, яке вони знайшли після попереднього шлюбу, фантастичне. Вони були тією самою парою, на яку дивишся і думаєш: “Хочу, щоб у мене теж так було в старості”, – каже жінка.

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини