Директор школи зауважив, що багаті діти обмежують бідних. Він знайшов оригінальне вирішення цієї проблеми

Ми хочемо розповісти про одного вчителя, якого звуть Акбар Кук. Коли він став директором своєї школи, то ніхто не міг собі уявити, як зміниться життя освітньої установи.

Школа була несприятлива, район теж був досить бідним. Відвідування було низьким, тому вчитель вирішив дізнатися, в чому ж проблема? Виявилося, що близько 90% учнів не ходять в школу, тому що не здатні випрати свої речі, сім’ї були настільки бідними.



І страх у них полягає не стільки в тому, що вони з бідної сім’ї, а з розрахунку того, що вони ходять в брудному одязі. Тим самим вони ставали центром глузування своїх однокласників і інших учнів школи.

Директор пригадав випадок, який стався якось в школі. Дівчина стояла в кутку і притискала до себе сумку дуже сильно. Запідозривши, що у неї там можуть бути знаходитися заборонені матеріали, Акбар Кук підійшов до неї і попросив показати вміст сумки, але вона навідріз відмовлялася.

В кінцевому підсумку в сумці у неї був брудний одяг. Соціальне оточення готове було принизити її або насміятися, дізнавшись, що у неї брудні речі є. Це було дуже страшно і завдавало непоправної шкоди психологічному стану дитини.

Ідея, яка прийшла в голову директору виявилася дуже простою, але дозволяла вирішувати ряд проблем. Він подав заявку на грант, з благодійного фонду були виділені гроші. Ці кошти пішли на покупку пральних машин і сушарок. «Пральню» організували в роздягальні. Кожен міг прийти сюди і випрати свої речі. Порошок, ополіскувач та інші засоби надавалися школою.

Але на цьому перетворення школи не закінчилися. Так як район був досить неблагополучним, то дітей потрібно було витягти з вулиць, зайняти їх більш корисними речами. Таким чином, школа почала працювати до одинадцятої вечора, влітку працювала цілодобово.

Поруч з «Пральнею» зробили зал, де діти могли займатися інноваційними предметами — наукою і технологією. Крім цього, вони могли займатися в спортзалі.

Його перетворення і програми викликали фурор серед населення, тепер він ходить на телевізійні передачі, щоб обмінюватися досвідом і просувати свої програми.

Джерело: Пошепки

Додавайте "Шляхту" у свої джерела Google Новини